Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Yolsuzluk operasyonu yapan polisler için vur emri verilmiş

Gazeteci Adem Yavuz Arslan, 17 Aralık Yolsuzluk operasyonunun ertesi günü 18 Aralık’ta yolsuzluk operasyonunu yapan polislerin vurulması emrini verdiğini açıkladı.

Boldmedya’nın youtube yayınına katılan Aslan, “Reza Zarrab’a işadamı diyeceksek, işi rüşvetle siyasetçi, bürokrat, gazeteci satın almaktı ve bu sayede İran’ın paralarını aklama şeklindeki düzenin işlemesini sağlamaktı.” dedi.

Arslan, Erdoğan’ın İslam Alemi’nin lideri imajı için uzun yıllar yatırım yaptığını, bunun için Erol Olçak’ın çok çalıştığını ancak 17 Aralık’la birlikte bu maskenin düştüğünü ve Erdoğan’ın gerçek yüzünün ortaya çıktığını söyledi. Bunun kendisi dahil herkesi şok ettiğini ve Erdoğan iktidarının karıştığı yüz kızartıcı suçların inkar edilemez biçimde ortaya çıkmasıyla İslam Aleminin Lideri projesinin de bittiğini belirtti.

17/25 BAŞARILI OLSAYDI TREN FACİALARI OLMAZDI

Yavuz şöyle konuştu: “17/25’in en önemli ayaklarından biri Ulaştırma Bakanlığı ihaleleri etrafında dönen yolsuzluklardır. Oluşturulan Havuz’a para veren işadamlarını hatırlayın. Bu temizlik yapılsaydı bu facialar olmazdı.

17 Aralık davasında ‘rüşvetin belgesi mi olur’ lafı bitmiştir. Görüntülerle, belgelerle, tapelerle rüşvetin herşeyi tespit edilmiş.

ERDOĞAN YOLSUZLUK OPERASYONUNU YAPANLARA ATEŞ EMRİ VERDİ

17 Aralık günü Ankara’daydım ve ortalık fena karışmıştı. Erdoğan, Efgan Ala ve MİT Müsteşarıyla peş peşe toplantılar yapıyordu. Erdoğan olayın şokuyla, sıfırlama talimatları vs veriyor çocuklarına. Erdoğan o gün şöyle bir hamle yaptı. MİT Müsteşarı ve Efgan Ala ile toplantı halindeyken, Emniyet ve Jandarma’dan da yetkililer çağırdı ve ‘Ankara’ya İstanbul’dan birileri operasyon için gelirse izin vermeyin, gerekirse çatışın’ talimatı verdi.

Bürokratlar şaşırıyorlar, mahkeme kararıyla gelen polislerle nasıl çatışacaklar diye. Ankara’daki gazeteciler bilir bu olayı. Erdoğan 18 Aralık’ta çatışın talimatı verdi ve aynı talimatı İstanbul’da kendi evi için de vermişti.

Amerika’da görülen yargılamada Türkiye’nin milyonlarca dolara tuttuğu resmi avukatlar, yolsuzluk ve rüşveti kabul ettiler. Bu sırada arkalarında Türkiye Büyükelçiliği yetkilileri de vardı. Yolsuzluğu kabul edenler Türkiye Cumhuriyeti devletinin avukatlarıydı. Dolayısıyla devlet yolsuzluğu kabul etti.

Kaldı ki başka delile de gerek yok, bizzat aktör olan Reza Zarrab itirafçı olup herşeyi itiraf etti.

Videohaber

Mehmet Ağar taşeron: Sedat Peker’in asıl hedefini açıklıyorum!

Sedat Peker bir yılın ardından yeni video çekti. Mehmet Ağar’a yönelik ifadelerinin arkasında asıl hedefi başkaydı. Gazeteci Cevheri Güven, Peker’in Dubai’deki yaşamından başlayarak son videosunun analizini ilk kez duyacağınız bilgiler ışığında yaptı. BOLD 

Okumaya devam et

Videohaber

Bağımsız gazetecilik ama nasıl?

3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü özel yayınında Uluslararası Gazeteciler Derneği Genel Sekreteri Mustafa Kılıç, Bold Medya kanalında Fatih Akalan’ın konuğu oldu. Kılıç, zor şartlarda mesleğine devam etmeye çalışan gazetecilere destek çağrısında bulundu.

BOLD – Uluslararası Gazeteciler Derneği (IJA) Genel Sekreteri Mustafa Kılıç, hem derneğin faaliyetlerini hem de basın özgürlüğünün Türkiye’de geldiği noktayı detaylı şekilde anlattı. İşte ayrıntılar…

Okumaya devam et

Videohaber

15 Temmuz sonrası polisten ‘1 dolar’ tuzağı

15 Temmuz sonrası kamudan ihraç edilen öğretmen çifte eve gelen polisler tarafından 1 dolar tuzağı kuruldu. Hapse atılan ve çocukları ellerinden alınmak istenen çift, tahliye olmalarının ardından vatanlarını terk edip İsviçre’ye yerleşti. 15 Temmuz mağduru Mustafa ve Seyhun Eroğlu çiftinin yol hikayesi Der Puls’ta…

BOLD – Mustafa ve Seyhun Eroğlu, 15 Temmuz darbe senaryosunun mağdur ettiği öğretmen çift. Bir gecede hayatları karardı. Önce açığa alındılar sonra ihraç oldular. Yetmedi parmaklıklar arkasını da gördüler. Ev aramaya gelen polislerin koyduğu 1 dolarlar intikam çetesinin hain planlarını gözler önüne serdi. Mustafa Eroğlu tutukluyken eşi gözaltına alındı. Tek korkuları o anda anne babasız kalan çocuklarının sosyal hizmetlere verilmek istenmesiydi. Tahliye olan çift çocuklarını da yanlarına alarak vatanlarını terk etmek zorunda kaldı ve Eroğlu ailesi İsviçre’de tüm zorlukları geride bırakarak yeniden hayatlarını kurdu. Mustafa ve Seyhun Eroğlu çiftinin yol hikayesi Der Puls’ta…

ABD’den Erdoğan ve AKP’ye bir cisim yaklaşıyor

Okumaya devam et

Popular

0Shares
0