Bizimle iletişime geçiniz

Genel

Puan farkı özgüven ve psikolojik üstünlük sağlıyor

Abdullah Avcı şampiyonluk yolunda psikolojik üstünlük sağladıklarını ifade etti.

Fenerbahçe’yi yenerek Süper Lig’de maç fazlasıyla puan farkını 11’e çıkartan Başakşehir’de teknik direktör Abdullah Avcı 90 dakikalık mücadeleyi değerlendirdi.

FENERBAHÇE SEZONUN EN İYİ OYUNUNU OYNADI

Fenerbahçe’nin bulunduğu noktayı haketmediği belirterek konuşmasına başlayan Avcı, “Ligin ve lig tarihinin en değerli takımıyla oynadık. Bulundukları puanı ve konumu hak etmeyen bir takım. Kültürü var, dönüşleri var, sezonun en iyi oyunlarından birini oynadılar bugün. Fenerbahçe’nin bir hoca öncesi ve bir hoca sonrası vardı.

1. bölgede topa sahip olması ve kenar oyunu ilerleyen bir Fenerbahçe vardı. Kendi planlarımızı nasıl kullanacağımızı çalıştık, iki gol de çalıştığımız pozisyonlardı bizim. Pozisyon hatasıyla gol yesek üzülebilirdik ama bireysel hatalar futbolun içinde var. Kenar ortasıyla da 1-2 tane pozisyon verdik” dedi.

EMRE KAPTANA SÖYLEYECEK BİR SÖZ YOK

Takımının kadro derinliğini öven deneyimli teknik adam, “Girenler Adebayor ve Napoleoni çok değerli katkı sağladı. Emre kaptana söyleyecek bir söz yok, Mossoro da öyle. Çok değerli bir takıma karşı çok değerli bir galibiyet aldık” şeklinde konuşmasını sürdürdü.

CEBİMİZDE KREDİMİZ VAR

Şampiyonluk yarışı hakkında konuşan Avcı, “Her hafta puan farkını koruyabilmek veya gerçekçi olarak da açabilmek daha fazla özgüven ve psikolojik üstünlük sağlıyor. Çok önemli kulüplerle yarışıyoruz, 100 senelik saygın kulüplerle yarışmak çok önemli.

Cebimizde kredimiz var ama hiç önemli değil. Haftaya çok iyi bir çıkış yapan Kayserispor ile oynayacağız, o maçı kazanıp milli araya cebimiz dolu girmeye çalışacağız. Bu akşam bu maçın keyfini çıkaracağız” açıklamasını yaptı.

Genel

AKP son bir ayda 4 puan kaybetti

İstanbul Ekonomi Araştırma şirketi Ocak ayı seçim anketini değerlendiren Kemal Özkiraz, AKP’nin bir ayda 4, Cumhur İttifakı’nınsa 5 ayda 7 puan kaybettiğini açıkladı.

BOLD – İstanbul Ekonomi Araştırma şirketi Ocak ayı seçim anketini kamuoyuyla paylaştı. Ankete göre, AKP’nin oyu 31,6’da kaldı. Yüzde 17,7 olan kararsızların oranı ise diğer bütün partilerin üzerinde. Ankette sırasıyla CHP yüzde 16,5, İyi Parti 12,8, HDP 8,5, MHP 7,6 oy oranıyla yer aldı.

Ali Babacan’ın DEVA Partisinin ise yüzde 2,6 oy oranına sahip olduğu görüldü. Anket sonuçlarını değerlendiren Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, AKP’nin bir ayda 4 puan, Cumhur İttifakı’nın ise 5 ayda 7 puan kaybettiğini açıkladı.

Ankette kararsızların dağılımının ardından ise görünüm şöyle:

AKP: Yüzde 36,2
CHP: Yüzde 20,3
İp : Yüzde 16,7
HDP: Yüzde 10,5
MHP: Yüzde 9,1
DEVA Partisi: Yüzde 3,6
Diğer: Yüzde 1,7
Gelecek Partisi: Yüzde 1,3
Saadet Partisi: Yüzde 0,6

90’lardan bugüne sadece arabanın markası ve rengi değişti

Okumaya devam et

Genel

Koronavirüsten 137 kişinin daha hayatını kaybettiği açıklandı

Sağlık Bakanlığının açıkladığı güncel koronavirüs verilerine göre, bugün hayatını kaybeden 137 kişiyle birlikte toplam can kaybı 25 bin 210 oldu.

BOLD – Sağlık Bakanlığı günlük koronavirüs verilerini ilgili siteden kamuoyu ile paylaştı. Buna göre, bugün hayatını kaybeden 137 kişiyle birlikte toplam can kaybı 25 bin 210 oldu. Son 24 saatte yapılan 151 bin 109 test sonucunda semptom gösteren 671 hastayla birlikte 5 bin 642 yeni vaka tespit edildi. Türkiye’deki toplam vaka sayısı da 2 milyon 435 bin 247’ye yükseldi.
Öte yandan hastalardaki zatürre oranı yüzde 4.7, ağır hasta sayısı da bin 808 oldu.

ABD’den Saray’a uzanan bir yolsuzluk ve kara para hikayesi

 

Okumaya devam et

Genel

Bold kısa bir aradan sonra tekrar yayında: Nerede kalmıştık?

TRT’nin Bold Medya’ya yönelik sansür amaçlı ‘telif’ başvuruları Youtube tarafından reddedildi. Bir aydır askıya alınan Bold Youtube kanalı, yasal itirazların ardından tekrar yayına açıldı.

BOLD – Youtube bir aylık inceleme sonunda, telif hakkı talebinde bulunan TRT karşısında Bold’un haklı olduğuna karar verdi. Yeni saldırıların olabileceği uyarısında bulunan Bold Medya, bir video ile sivil toplum ve bağımsız gazetecilere çağrı yaptı:

Okumaya devam et

Popular