Bizimle iletişime geçiniz

Gündem

Harbiyeli annesinin, “AffetmeyeceğimÇünkü” paylaşımı yürekleri sızlattı

Tutuklu Hava Harp Okulu öğrencisi Furkan Çetinkaya’nın annesi, Melek Çetinkaya’nın gece yarısı yaptığı “AffetmeyeceğimÇünkü” paylaşımı yürekleri sızlattı.

BOLD-15 Temmuz’dan sonra tutuklanan ve müebbet hapse mahkûm edilen Harbiyelilerden Hava Harp Okulu Öğrencisi Furkan Çetinkaya’nın, gece yarısı twitter hesabından yaptığı paylaşım takipçilerinin yüreğini sızlattı. Hukuksuz bir şekilde tutuklanan ve müebbet hapse mahkûm olan Harbiyelilere özgürlük için mücadele eden Melek Çetinkaya’nın “ölümü arzulayan” paylaşımı, evladı müebbet hapse mahkûm olmuş bir annenin içinde bulunduğu ruh halini yansıtması dikkat çekti.

Ankara’da oğlu Furkan ve arkadaşları için yaptığı eyleme polis tarafından müsaade edilmeyen ve her yaptığı konuşmada gözaltına alınan annenin, mücadelesinin toplumda karşılık görmemesine isyan ederek “AffetmeyeceğimÇünkü” başlığı ile yaptığı paylaşımda iç dünyasında yaşadıklarını yazdı.

“ÖLEYİM DİYE DUA EDİYORUM”

Melek Çetinkaya, “Uçağa biniyorum düşsünde öleyim, otobüse biniyorum kaza yapsın da öleyim diye dua ediyorum. Bazen kalbim sıkışıyor ohh çok yakınımdan geldi(Azrail )diyorum olmuyor. Ben yaşamak is te mi yo rum. Beni öldürecek biri yok mu? Kendisinden davacı olmadığımı ilan ediyorum” paylaşımı yürekleri sızlattı.

Çetinkaya’nın takipçileri ise üzülerek okudukları mesajın evladı müebbet hapse mahkûm edilmiş bir annenin ruh halini yansıttığını belirterek “Melek Çetinkaya bir anne. Oğlu 15 Temmuzda 19 yaşında askeri öğrenciydi. Kandırılıp sokağa çıkarılınca hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına hükmedildi. Mücadele ediyor ancak; Adım attığı yerde gözaltına alınıyor. Çaldığı her kapı yüzüne kapanıyor. Ruhu ise bu halde..” paylaşımında bulundu.

Eski hakim, gardiyanların yaptığı işkenceyi belgeledi: İşkence yok diyenlere bu fotoğraf gelsin

Gündem

AKP’den önce telefonlarda görüntülü arama yoktu

Kendisine mikrofon uzatılan AKP’li kadının, “Eskiden cep telefonlarında görüntülü arama yoktu. Allah başkanımızdan razı olsun” sözleri sosyal medyada olay oldu.

BOLD – Sokak röportajlarında mikrofon uzatılan AKP seçmeni bir kadının sözleri sosyal medyada gündem oldu. Hükumeti ve Erdoğan’ı öven kadın AKP ile birlikte teknolojik gelişmelerin hızlandığını iddia etti.

Görüntülü arama örneği veren AKP’li kadın: “Eskiden cep telefonlarında görüntülü arama yoktu. Şimdi Almanya’daki abimle görüntülü konuşabiliyorum. Allah başkanımızdan razı olsun” dedi.

Muhabirin bu teknolojileri yurt dışından alıyoruz hatırlatmasına ise AKP’li kadın: “Olsun yine de önce Allah’ın sonra da Başkanımızın sayesinde” diyerek cevap verdi.

43 yıllık esnaf batışını böyle anlattı: Bu komedinin parçası olmak istemedim

 

Okumaya devam et

Gündem

Payitaht oyuncusu sahte içkiden öldü

Payitaht ve Arka Sokaklar dizilerinde de rol alan oyuncu 38 yaşındaki Ercan Yalçıntaş, Bursa’daki evinde ölü bulundu. Yalçıntaş’ın sahte içkiden hayatını kaybettiği öğrenildi.

BOLD – Bursa’nın Osmangazi ilçesi Sırameşeler Mahallesi’nde oturan dizi ve tiyatro oyuncusu 38 yaşındaki Ercan Yalçıntaş evinde ölü bulundu.

AMATEM’DE TEDAVİ GÖRDÜ

Kendisinden uzun süre haber alınamayan Yalçıntaş’ın cesedi eve gelen annesi tarafından bulundu. İddiaya göre, ihbar üzerine eve gelen sağlık ekipleri Yalçıntaş’ın sahte alkolden hayatını kaybettiğini belirledi.

Yalçıntaş’ın daha önce de Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi’nde (AMATEM) alkol tedavisi gördüğü öğrenildi.

PAYİTAHT’TA DA ROL ALDI

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Yalçıntaş, “Arka Sokaklar, Payitaht, Eve Dönüş, Vatanım Sensin, Türkan” gibi dizilerin yanı sıra birçok tiyatro oyununda da sahne aldı.

Yalçıntaş’ın cesedi Bursa Adli Tıp Kurumu’na kaldırılırken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Cem Seymen’den fahiş fatura isyanı: İnsan gibi yaşama hakkının gaspıdır bu fatura

Okumaya devam et

Gündem

Resmi rakamlara göre koronavirüsten toplam can kaybı 25 bini aştı

Sağlık Bakanlığının açıkladığı günlük koronavirüs verilerine göre, bugün hayatını kaybeden 140 kişiyle birlikte toplam can kaybı 25 bin 73 oldu.

BOLD – Sağlık Bakanlığı güncel koronavirüs verilerini ilgili siteden kamuoyu ile paylaştı. Buna göre, bugün hayatını kaybeden 140 kişiyle birlikte toplam can kaybı 25 bin 73 oldu.

Son 24 saatte yapılan testler sonucunda ise semptom gösteren 684 kişiyle birlikte 5 bin 277 yeni vaka tespit edildi. Verilere göre ağır hasta sayısı da bin 905 olarak açıklandı.

TRT sonunda açıkladı: Vatandaşın cebinden TRT’ye dudak uçuklatan para

Okumaya devam et

Popular