Gündem

“Aleyna Çakır ve Gülay Uygun dosyasını bırakmam namussuzluk olur”

Müge Anlı, Aleyna Çakır ve Gülay Uygun’un şüpheli ölümleri ile ilgili araştırmayı bıraktığı iddiası sonrası bugün canlı yayında “Siz benim arkamdayken benim bu konunun peşini bırakmam namussuzluk olur” açıklaması yaptı.

BOLD – Haziran’da evinde ölü bulunan Aleyna Çakır’ın vefatını o tarihten itibaren incelemeye başlayan program yapımcısı Müge Anlı’nın, baş şüpheli Ümitcan Uygun’un annesi Gülay Uygun’un ani ve bilinmeyen sebeple ölümü sonrası, iki meseleyi de bir süreliğine işlememeye karar verdiği ileri sürüldü.

ADALETE GÜVENMEK ZORUNDAYIM BAŞKA MECRA YOK

Çakır’ın ailesini dünkü yayına konuk almayan Anlı, bugün stüdyoda ağırladı. “Dosyaya girilmesi için birinin gelip ‘sizi arayan kim’ demesi lazım. Böyle bir yetkim yok ki. Buraya gelenleri geçireyim daktiloya da tanık diye vereyim. Çok üzüldüm ‘Müge Anlı korktu mu, çekindi mi?’ diyorlar. Yapabileceğim ne kaldı? Söyleyin yapayım. Bu kadar daha şahit bulamam ki. Herkes konuştu zaten. Kamuoyunda, poliste ve savcıda kanaat oluştu bence. Gecenin 12’sinden sonrası yok, biz yayınladık. Adalete güvenmek zorundayım başka güvenebileceğim mecra yok” diyerek kendini ifade etti.

DOSYALARI KAPATTI İSE BİR DAHA İZLENMESİN TEKLİFİ

Her iki dosyayı da kapattığı öne sürülünce Twitter’da trend olan Müge Anlı ile ilgili şu yorumlar yapıldı: “Müge abladan da umudumuzu kestik. Twitter yargı mahkemesi, ne olur bu olayı tekrar gündeme getir, kapanmasın defter”, “Eğer Müge Anlı, Aleyna Çakır dosyasını kapattı ise bir daha onu kimse izlemesin!”

Aleyna Çakır cinayetinde “Şartlar oluştu ama Ümitcan Uygun tutuklanmadı”

Popular

Copyright © 2018 Boldmedya

Exit mobile version