Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Baba siyasete neden racon koydu

Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’nın CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik tehditlerinin perde arkasında siyasi hesaplar var. Kulislerde yapılan yorumlara göre Çakıcı’nın raconu bilinen mafya hareketlerinin aksine siyasetin geliştirdiği stratejik bir hamle.

BOLD – Gazeteci Cevheri Güven Haftanın Analizi isimli programında suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na neden racan kestiğini sordu? Güven’in iddiasına göre Çakıcı’nın tehditleri, sadece öfkeyle savrulmuş sözler değil. Bu raconun altında devletin ve siyasi iradenin ortak geliştirdiği bir strateji var. Peki hedef AKP-MHP ittifakına son vermek mi?

Videohaber

Ümit Nağmeleri ‘Best of Şiir Albümü’ olarak Youtube’de yayında

Türkçe Olimpiyatları şiir yarışmasında seslendirilen 37 eser bir araya getirildi. Best of Şiir Albümü olarak yayınlanan eserleri, sevenleri Youtube playlistten dinleyebilecek.

BOLD – Ümit Nağmeleri, Türkçe Olimpiyatları şiir yarışmalarında seslendirilen en özel 37 eseri bir araya getirerek ‘Best of Şiir Albümü’ olarak tekrar yayınladı. Yetenekli öğrencilerin seslendirdiği birbirinden güzel eserler, YouTube playlists linkinden dinlenebilir. Daha önce yarışmalarda seslendirilen naatları özel bir albüm ile yayınlayan Ümit Nağmeleri, belli periyotlarla şarkı ve türkülerden oluşan albümleri playlists şeklinde yayınlamaya devam edecek.

Okumaya devam et

Videohaber

Terör Ankara’nın caddelerine inmiş!

Ahmet Davutoğlu, Gelecek Partili Selçuk Özdağ’a yönelik saldırı hakkında açıklama yaptı. Erdoğan’a çok sert sözlerle yüklendi. “Terör Ankara’nın caddelerine indi. Sorumlusu Erdoğan’dır” dedi.

BOLD – Gelecek Partisi (GP) Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın evinin önünde silahlı sopalı saldırıya uğramasına ilişkin açıklama yapan GP Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, “Biz bunun adına siyasi terör deriz. Ve gerekenin yapılmasını bekleriz” dedi. AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen Davutoğlu, “Saldırı konusunda net bir açıklama bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

İşte açıklamanın detayları:

Okumaya devam et

Videohaber

Whatsapp’tan kaçanlar soruyor: Hangi program daha güvenli?

Kullanım şartlarını ve gizlilik politikasını değiştiren Whatsapp’ı bırakan kullanıcılar, yeni ve güvenli bir platform arıyor. İletişim güvenliğinden endişe edenler günlerdir hangi platformun daha güvenli olduğunu tartışıyor.

BOLD – Güvenlik endişesi yaşayan insanlar birer birer Whatsapp kullanmayı bırakıyor. Bununla birlikte alternatif programların güvenliği de tartışılıyor. Gazeteci Cevheri Güven Youtube kanalında merak edilen, ‘Hangi iletişim uygulamaları daha güvenli?’ ‘Whatsapp krizi neden bir anda gündeme geldi?’ ‘Whatsapp’tan kaçmalı mıyız?’ ve ‘Whatsapp’ı kullanmayacaksak hangi uygulamayı kullanabiliriz?’ sorularına cevap aradı.

 

Okumaya devam et

Popular