Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Dağlık Karabağ zirvesine dahil edilmeyen Erdoğan, Hariri ile aynı masada fotoğraf verdi

İktidarın ‘Biz de masadayız’ iddiasına karşın Putin başkanlığındaki Dağlık Karabağ zirvesinde Türkiye’nin yer almaması tepki çekti. Tartışmalar sürerken AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’yi dolandırmakla suçlanan Lübnan eski Başbakanı Saad Hariri ile aynı masada verdiği fotoğraf da eleştiri konusu oldu.

 

BOLD – Dağlık Karabağ’da 9 Kasım’da imzalanan ateşkesin ardından Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Başkanlığında bir araya geldi. İktidarın “Biz de masadayız” iddiasına karşın Putin, Aliyev ve Paşinyan’ın bir masada oturduğu toplantıda Erdoğan yer almadı. Diğer yandan Erdoğan, Türkiye’yi Türk Telekom üzerinden dolandırmakla suçlanan Lübnan eski Başbakanı Saad Hariri ile aynı masada fotoğraf verdi.

 

Videohaber

Gara Operasyonu’nda birinci hedef rehine kurtarmak değildi!

Hedef ve Görüntü İstihbaratı Uzmanı Kurmay Binbaşı Engin Büker, Gara Operasyonu’nun neden hezimete dönüştüğünü anlattı. Operasyonun hatalarını analiz etti. Siyasi hedefin, rehineleri kurtarmak olmadığının altını çizdi.

BOLD – Gara operasyonu ile ilgili Youtube’da yer alan Taranmış Kanal’da önemli tespitlerde bulunan Deniz İstihbarat Kurmay Binbaşı Engin Büker, “Operasyon kimin başarısızlığı” sorusunu cevaplıyor. Hedef ve Görüntü İstihbaratı Uzmanı Büker, operasyonun 4 amaçla yapıldığının açıklandığına dikkat çekti ve bunlara ilişkin görüşlerini paylaşıyor. Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın açıklamasına dikkat çeken Büker, burada rehinelerin kurtarılmasının ana neden değil tali neden olduğunu vurguluyor. İşte bir istihbaratçının Gara analizi…

Okumaya devam et

Videohaber

İşte Erdoğan’ın militan valileri

Anayasaya göre tarafsız olması gereken ve beklenen valilerin kimi AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan için miting yaptı kimi de sosyal medyada başlatılan kampanyalara açıktan destek verdi. Bold Medya yakın zamanın ateşli siyasi kavgası ‘militan vali’ tartışmasını masaya yatırdı.

BOLD – Eski CHP milletvekillerinden Berhan Şimşek’in başlattığı ‘militan vali’ tartışması Erdoğan’ın talimatıyla yargıya taşındı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan destekçisi valilerden örnekler vererek Şimşek’e sahip çıktı. Bold Medya yakın zamanın ateşli siyasi kavgası ‘militan vali’ tartışmasını masaya yatırdı. İşte Erdoğan’ın militan valileri…

Okumaya devam et

Videohaber

Damadı öveyim derken ‘zihniyet’ gafına imza attı!

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kasım ayında bir Instagram paylaşımıyla istifa eden damadı Hazine ve Maliye Eski Bakanı Berat Albayrak’la ilgili konuştu.

BOLD – AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, damadı Berat Albayrak’ın başarılı olduğu için hedef alındığını öne sürdü. Albayrak’ın neden istifa ettiği konusuna ise değinmedi. Erdoğan’ın damadını övmek isterken yaptığı gaf ise uzun süre konuşulacak: “Kendi içerisindeki taciz, tecavüz, hırsızlık, arsızlık dalgasıyla hesaplaşmayı reddeden zihniyettir bizim zihniyetimiz.” BOLD

Okumaya devam et

Popular

0Shares
0