Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Sedat Peker nereye koşuyor?

Mafya babası Sedat Peker’in videoları Türkiye gündeme oturdu. Mehmet Ağar ve Serhat Albayrak üzerinden Pelikan yapılanmasını hedef alan Peker, yakın tarihe dair çarpıcı bilgiler paylaştı.

BOLD – Gazeteci Adem Yavuz Arslan, suç örgütü elebaşı Sedat Peker’in kiminle, neyin kavgasını verdiğini KHK’li istihbaratçı Mesut Yılmaz ile konuştu. Bir dönem İstanbul Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı olan Yılmaz, ‘Ağar polisliği’nin ne anlama geldiğini anlattı.

Videohaber

Sezgin Baran Korkmaz’ı bitiren ihtiyar

Gazeteci Cevheri Güven, son günlerde gündemden düşmeyen Sedat Peker’in de hakkında çok şey anlattığı Sezgin Baran Korkmaz’ın yükselişi ve kritik bir hatayla çöküşünün hikayesini anlatıyor.

BOLD – Avusturya’da tutuklanan Sezgin Baran Korkmaz’ın hayatı filmlere konu olacak cinsten. Türkiye, 43 yaşında sıfırdan milyar dolarlık servete ulaşan Korkmaz’ın hayat hikayesini basından ibretle takip ediyor. Korkmaz’ın bu servete nasıl ulaştığı ve Tayyip Erdoğan’la bu kadar yakınken nasıl oldu da gözden düşürüldüğüne ilişkin sorular en çok merak edilen konuların başında geliyor.

KİM O İHTİYAR

Cevheri Güven, Sezgin Baran Korkmaz’ın yaptığı büyük hatayı son videosunun konusu yaptı. Korkmaz’ın dokunmaması gereken 84 yaşındaki ihtiyarı açıklayan Cevheri Güven, Korkmaz’ın Türkiye’den Amerika’ya kadar kara para ve dolandırıcılık hattını nasıl kurduğunu anlatıyor.

Türkiye’nin Z raporu

Okumaya devam et

Videohaber

Mavi Vatan doktrini ve Türkiye’nin Cihat Yaycı ile Doğu Akdeniz’de kaybettikleri

Gazeteci Adem Yavuz Arslan yeni videosunda, ‘Mavi Vatan’ kavramını AKP güdümünde doktrin haline getiren eski Donanma Komutanı Cihat Yaycı’yla Türkiye’nin Doğu Akdeniz’de kaybettiklerini anlatıyor.

BOLD – Eski Donanma Komutanı Cihat Yaycı, 15 Temmuz sonrasında arkasındaki siyasi destek sayesinde kendi askerlerini icat ettiği FETÖMETRE kriterleri sayesinde ihraç etti.

FETÖMETRE’nin yanı sıra Yaycı’nın kamuoyunda tanınmasını sağlayan bir diğer unsur da Türkiye ve Libya arasında yapılan Münhasır Ekonomik Bölge Sınırlandırma Anlaşması.

Gazeteci Adem Yavuz Arslan son videosunda, Türkiye’nin Ege ve Doğu Akdeniz’de deniz yetki alanları olarak adlandırılan Münhasır Ekonomik bölgelerin sınırlarını çizen ve mavi vatan kavramını doktrin haline getiren Cihat Yaycı’yı ele aldı.

 

Okumaya devam et

Videohaber

Sezgin Baran Korkmaz Avusturya’da hangi hapishanede?

Gazeteciler Fatih Akalan ve Ertuğrul Erbaş, Avusturya’nın başkenti Viyana’da yakalanan işadamı Sezgin Baran Korkmaz’ın kaldığı hapishaneyi buldu. Kamuoyunda ilk defa duyacağınız bilgiler burada… BOLD

Okumaya devam et

Popular

0Shares
0