Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Peker 9. viteste neden tornistan yaptı?

İlk 8 videoda adım adım kafaya oynayan Sedat Peker 9. videoda ayağını gazdan çekti. Sezgin Baran Korkmaz’ın Paramount Otel’inde dönen kirli işleri anlatan Peker, son videosunda Erdoğan’ı es geçti. Gazeteci Cevheri Güven, Peker’in son videosunu analiz etti.

BOLD – Sedat Peker, 9. videosunda yargı ve medya mensuplarının kirli ilişkilere bulaştığı Paramount Oteli, bu otelin sahibi Sezgin Baran Korkmaz’ı ve Süleyman Soylu’yu anlattı.

Sedat Peker’in son videosunda verdiği bilgilerin eksik ve büyük gerçeği gizlediğini söyleyen gazeteci Cevheri Güven, dünyanın en büyük oligarkı Alişer Usmanov ve Erdoğan’ın da işin içinde olduğunu anlattı.

Güven, Sedat Peker’le ilgili son videosunun tanıtımında şu ifadeleri kullandı: “Bu videoda Peker’in anlatmadıklarını anlatıyorum. Paramount Otel olayı başınızı döndürecek. Peker, ‘Tayyip abisini’ aklamayı seçti. Ama oda dolusu paralar, geceliği 60 bin dolarlık otelde konaklatılan Binaliler bu videoda.”

‘Pislik’ kavgasında olan yine yancılara oldu

 

Videohaber

AKP’liler nereye kaçıyor?

Erdoğan’ın sağlık sorunlarının artmasıyla AKP içinde panik yaşandığını söyleyen gazeteci Adem Yavuz Arslan, “Son dönemde başka ülkelerden oturum alan, yatırım yapan AKP’li sayısında patlama yaşanıyor” dedi.

BOLD – Türkiye tarihinin gördüğü en büyük yangın felaketlerinden birini yaşıyor. Kelimenin tam anlamıyla ülke yangın yeri. Erdoğan rejimi yangınları söndürme konusunda aciz kaldı.

AKP Hükumetinin yangın söndürme konusunda yaşanan rezaleti örtmek için trol ağlarıyla gündemi maniple etmeye çalıştığını söyleyen Gazeteci Adem Yavuz Arslan, “Ancak AKPlilerin gündeminde bambaşka bir konu daha var. Erdoğan’ın sağlık sorunlarının artmasıyla bu panik daha da arttı. Erdoğan gittikten sonra başımız derde girer diye korkan AKPliler yoğun bir şekilde paralarının yurt dışına taşıyorlar. Son dönemde başka ülkelerden oturum alan, yatırım yapan AKP’li sayısında patlama yaşanıyor. Peki nereye gidiyorlar ? Portekiz, Yunanistan ve İspanya neden gözde ? Karadağ’dan pasaport alanlar kimler?” diye sordu.

Evi yurdu yanana, selde boğulana, hastalıktan kırılana çaylar şirketten

 

Okumaya devam et

Videohaber

Ölüyoruz yardım edin!

Uzun süredir devam eden yangınlara müdahale, yetersiz kalınca vatandaş çileden çıktı. Halkın yardım çığlığı, hükümetin umursamazlığı BOLD’un paylaştığı son videoda

BOLD – Türkiye’nin birçok köşesini yangın yerine çeviren orman yangınları yüzünden hükumet ağır eleştiri altında. Müdahalelerdeki yetersizlik vatandaşı çileden çıkarmış durumda. BOLD Medya son videosunda orman yangınlarını ele aldı.

Erdoğan’ın fırlattığı çayın dönüşü sert oldu

 

Okumaya devam et

Videohaber

Rant sevdası Türkiye’yi yaktı

Türkiye’nin dört bir tarafını saran orman yangınları bir türlü yeterli müdahale yapılmaması halkın tepkisini çekiyor. Özellikle yangın uçakları tartışmanın odağında. Acının görüntüleri ve AKP’nin ülkeyi nasıl ateş attığının detayları bu videoda… BOLD

Okumaya devam et

Popular

Shares