Connect with us

Videohaber

Yandaşların yangınla zor imtihanı: Gelin de haber yapın!

Orman yangınları, bölge halkı kadar yandaş medya için de sert bir imtihan oldu. AKP yanlısı yayın takip eden TRT, A Haber, TGRT ve Habertürk’ün ekipleri haber için gittikleri bölgelerde öfkeli kalabalığın hışmına uğradı. BOLD Medya, yandaşın zor sınavını paylaştığı son videosunda derledi.

BOLD – Türkiye’nin güney şeridinde başlayan ve birçok ile sıçrayan orman yangınları büyük tahribata neden oldu. Yangının olduğu çoğu yerde kontrol sağlanmış durumda. Geriye can kayıpları, evleri yanan vatandaşlar ve milyarlarca liralık zarar kaldı. Yangının en çok tartışılan yanı ise havadan müdahale konusunda oldu.

Devlet kanalı TRT ve AKP yanlısı yayın yapan Habertürk, A Haber ve TGRT kanalları da yangında çetin bir sınav verdi. Kanalların haber ekipleri gittikleri her yerde tepkiyle karşılaştı. Hisarönü’nde TRT ekibi evleri yanan vatandaşlardan dayak yedi. A Haber ise tepkiler sonrası yayın kesmek zorunda kaldı. Habertürk ise vatandaşa canlı yayında sansür uyguladı.

BOLD Medya, yandaşın zor sınavını paylaştığı son videosunda derledi.

Meşhur kavganın 3. roundu başladı

Videohaber

Oscarlık ampuller

Kimi servetine servet kattı, kimi görgüsüzlükte zirveye vurdu. Kimi troliçe unvanına layık görüldü, kimisini gören diğer yandaşlar bile yakasını silker oldu. Bold Medya “Top 10 AKP Enleri”ni izleyicileri için derledi.

BOLD – Halkı soydular, kandırdılar bir de utanmadan dalga geçtiler.

Kimi servetine servet kattı, kimi görgüsüzlükte zirveye vurdu. Kimi troliçe unvanına layık görüldü, kimisini gören diğer yandaşlar bile yakasını silker oldu.

Bold Medya “Top 10 AKP Enleri”ni izleyicileri için derledi.

Erdoğan kaçarsa geride kalanlara ne olacak

Okumaya Devam Et

Videohaber

Darbeyse sivil darbe budur: Peki Türkiye nasıl kurtulur?

Yurtdışında hayatını kaybeden Aysel Doğan’ın cenazesi, vasiyeti üzerine getirildiği Tunceli’de polis tarafından kaçırıldı. Gazeteci Fehim Işık, cenaze kaçırma olayı ve siyasetin gündemini Bold Plus’tan İrfan Galip Dumlu’ya değerlendirdi.

BOLD – Filistinli muhabir Şirin Ebu Akile’nin cenazesinde, İsrail polisinin dünyanın tepkisini çeken sert müdahalesinin benzeri Türkiye’de de yaşandı.

Yurtdışında hayatını kaybeden Aysel Doğan’ın cenazesi, vasiyeti üzerine getirildiği Tunceli’de polis tarafından kaçırıldı.

Gazeteci Fehim Işık, cenaze kaçırma olayı ve siyasetin gündemini Bold Plus’tan İrfan Galip Dumlu’ya değerlendirdi.

Domatesi sayarak alan vatandaşa Erdoğan’dan uzay müjdesi

Okumaya Devam Et

Videohaber

Atatürk Havalimanı kime peşkeş çekildi?

Gazeteci Cevheri Güven AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın bilinmeyen iki kasasını daha ifşa etti. İstanbul Havalimanının peşkeş çekildiği, 5’li çete kadar büyük bir vurgun yapan Erdoğan’ın bu kasası kim? İşte detaylar…

BOLD – Gazeteci Cevheri Güven yeni videosunda AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın bilinmeyen iki kasasını daha ifşa etti. Erdoğan’ın bilinmeyen kasaları ve kamudan aldıkları ihaleler neler?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın makam odasının karşısında ruhsatsız olarak 800 milyon TL’lik inşaatı kimler nasıl yapıyor?
İstanbul Büyükşehir Belediyesini AKP döneminde soyanlar hakkında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu neden suç duyurusunda bulunmuyor? Atatürk Havalimanının peşkeş çekildiği isim kim? İşte Cevheri Güven’in anlatımıyla Erdoğan’ın bilinmeyen iki kasası?

 

 

Reis’in infaz listesi! Erdoğan’ın hedefinde kim var?

Okumaya Devam Et

Öne Çıkanlar