Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Yandaşların yangınla zor imtihanı: Gelin de haber yapın!

Orman yangınları, bölge halkı kadar yandaş medya için de sert bir imtihan oldu. AKP yanlısı yayın takip eden TRT, A Haber, TGRT ve Habertürk’ün ekipleri haber için gittikleri bölgelerde öfkeli kalabalığın hışmına uğradı. BOLD Medya, yandaşın zor sınavını paylaştığı son videosunda derledi.

BOLD – Türkiye’nin güney şeridinde başlayan ve birçok ile sıçrayan orman yangınları büyük tahribata neden oldu. Yangının olduğu çoğu yerde kontrol sağlanmış durumda. Geriye can kayıpları, evleri yanan vatandaşlar ve milyarlarca liralık zarar kaldı. Yangının en çok tartışılan yanı ise havadan müdahale konusunda oldu.

Devlet kanalı TRT ve AKP yanlısı yayın yapan Habertürk, A Haber ve TGRT kanalları da yangında çetin bir sınav verdi. Kanalların haber ekipleri gittikleri her yerde tepkiyle karşılaştı. Hisarönü’nde TRT ekibi evleri yanan vatandaşlardan dayak yedi. A Haber ise tepkiler sonrası yayın kesmek zorunda kaldı. Habertürk ise vatandaşa canlı yayında sansür uyguladı.

BOLD Medya, yandaşın zor sınavını paylaştığı son videosunda derledi.

Meşhur kavganın 3. roundu başladı

Videohaber

100 bin dolar sınırında “vergi” bombası!

MGK’nın ekonomi vurgusuna dikkat çeken Ekonomi Yazarı Turhan Bozkurt, 100 bin dolar ve daha fazla döviz mevduatına sahip 600 bin gerçek ve tüzel kişilerden tek seferlik bir vergi alınabileceği uyarısında bulundu.

BOLD – Youtube kanalında gündemi yorumlayan Ekonomi Yazarı Turhan Bozkurt, 100 bin ve üzeri döviz mevduatı olanlardan vergi alınabileceğine dikkat çekti. TCMB Başkanı Şahap Kavcıoğlu’nun “Döviz mevduatlarının TL enstrümanlara geçişini teşvik etmek için yakında düzenleme yapacağız” dediğini hatırlatan Bozkurt, euro, sterlin ve altında yeni eşikleri de açıkladı. İşte piyasalarla ilgili Bozkurt’un yorumları…

 

 

Diyanet TV’nin Mehmet Akif dizisi çalıntı çıktı

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan’ın büyük kumarı! Yeni oyun planı ne?

Erdoğan’ın artık sadece kişisel istikrarı ve istikbali için çırpındığını söyleyen gazeteci Adem Yavuz Arslan, seçim ekonomisini hayata geçiren Erdoğan’ın yeni oyun planını anlattı.

BOLD – AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan konuştukça dolar tutulamıyor. Faturanın kesildiği Hazine ve Maliye Bakanı Lütfü Elvan ise yerini Nurettin Nebati’ye bıraktı. Berat Albayrak’a çok yakın bir isim olan Nebati’nin gelişi piyasadaki ateşi biraz daha yükseldi.

Gazeteci Adem Yavuz Arslan son video analizinde Erdoğan’ın oyun planını anlattı. Arslan son videosunda, “Bir yandan seçim ekonomisini hayata geçiren Erdoğan öbür yandan neyin hazırlığını yapıyor?”, “Erdoğan’ın oyun planı ve muhalefetin atması gereken adımlar neler?” sorularına cevap aradı.

AKP’de ‘Arap Baharı’: Muhalefet fazla iyimser!

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan’ın dibindeki casus!

Haftalık siyasi gelişmeleri değerlendiren gazeteci Cevheri Güven, DEVA Partili Metin Gürcan’a yapılan casusluk operasyonunu ve Erdoğan’ın dibindeki TR 326 kod adlı casusu anlatıyor.

BOLD – Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı ortağı MHP’nin seçim stratejilerinin ne olduğu bu hafta ortaya çıktı. Bu hafta aynı zamanda erken seçimin en net sinyali de verildi.

Gazeteci Cevheri Güven, DEVA Partili Metin Gürcan’a yönelik casusluk operasyonu hakkında ilk kez duyacağınız bilgileri son videosunda paylaştı.

Güven, Erdoğan’ın yakınındaki TR-326 kod adlı casusla ilgili bilgiler de paylaştı.

Bahçeli’nin Mansur Yavaş’a yönelik saldırısını da değerlendiren Güven, HDP kapatma davasının aniden buzluktan çıkartılmasının bu iki gelişmeyle eş zamanlı yapılmasının detayları anlattı.

CHP’li Tanju Özcan’dan Erdoğan’a faiz desteği: Derhal sıfıra düşürülmeli

Okumaya devam et

Popular

Shares