Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

AKP’liler de Erdoğan sonrasına hazırlanıyor: AKP’den kaç Erdoğan Bayraktar çıkacak?

Kamuoyu araştırmalarında oylarının hızla eridiği ortaya çıkan AKP içerisinden itiraflar da gelmeye başladı. 17-25 Aralık döneminin Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar önce soruşturma dosyasındaki her şeyin doğru olduğunu kabul etti, ardından da Yüce Divan’da yargılanmaya hazır olduğunu vurguladı. Gazeteci Adem Yavuz Arslan Youtube kanalında Bayraktar gibi AKP içerisinde konuşmak için sıraya giren kaç kişinin olduğunu yorumladı.   

BOLD –  Gazeteci Adem Yavuz Arslan Youtube kanalında art arda itiraflarda bulunan ve yargılanmaya hazır olduğunu belirten 17-25 Aralık döneminin Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ı ele aldı. Arslan, AKP’de Erdoğan Bayraktar gibi savcıya konuşmak için sıraya girenlerin kimler olduğunu açıkladı.

AKP’Lİ İSİMLER ERDOĞAN SONRASINA HAZIRLANIYOR

Arslan, video ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Erdoğan rejimi ne yaparsa yapsın 17 Aralık dosyası önüne çıkıyor. Dönemin Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar bu kez de gazeteci Fikret Bila’ya konuştu ve ‘tarafsız bir savcı arıyorum’ dedi.

Peki bu ne anlama geliyor ? AKP’de Erdoğan Bayraktar gibi savcıya konuşmak için sıraya giren başka kimler var?

Herkes gibi AKP’li isimler de ‘Erdoğan sonrasına’ hazırlanıyor.

Bu video da ayrıca Erdoğan’ın BM toplantısı sırasında karıştığı kavgaya dair ilk kez duyacağınız detayları anlatıyorum.

17 Aralık’tan aylar önce hangi AKP’li isimlerin bana gelip ne sorduğunu da anlatıyorum.”

 

 

İşkence devam ediyor: Temmuz’da 248 kişi işkence ve kötü muamele gördü

Videohaber

Erdoğan kanlı planların yapıldığı ‘Mahrem Odalar’ın neresinde

Gazeteci Adem Yavuz Arslan, SADAT’ın başını çektiği kirli ittifakların mahrem odalarda kanlı eylem planları yaptığını anlatan Peker’e, Erdoğan’ın bu kanlı planların neresinde olduğunu sordu.

BOLD – Gazeteci Adem Yavuz Arslan, son günlerde SADAT’çıların ‘Mahrem odalar’daki kirli planlarını anlatan Sedat Peker’in sözlerine mercek tuttu.

Kanlı planların yapıldığı bu odalarda kimlerin olduğunu açıklamayan Peker, sadece SADAT’ın kurucularından Adnan Tanrıverdi’nin adını vermişti.

Konuyu gündeme taşıyan Peker’in, bu odalarda ittifakta olan yapı ve kişileri açıklama yükümlüğü olduğunu söyleyen Adem Yavuz Arslan, Peker’e yanıtlaması için bir dizi soru yöneltti.

Bu mahrem odaların temel amacının Erdoğan rejimini korumak olduğunu hatırlatan Adem Yavuz Arslan, Tayyip Erdoğan’ın bu mahrem odaların neresinde olduğunu sordu.

Çöpçüler Kralı Erdoğan: Çöpteki ranta kadar düştü!

 

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun ‘tehdit’ kavgası

Bürokratlara devletin memuru olduğunu hatırlatan Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP liderinin devlet adamlarını tehdit ettiğini söyleyen Erdoğan arasında yeni bir kavga başladı.

BOLD – Ana Muhalefet Partisi CHP’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yayınladığı video ile bürokratları uyardı. Bürokratlara AKP’nin değil, devletin memurları olduklarını hatırlatan Kılıçdaroğlu, 18 Ekim’den itibaren “Emir aldım yaptım” açıklamasının geçerli olmayacağını ve memurların eylemlerinden sorumlu tutulacağını kaydetti.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu uyarını tehdit olarak gören Erdoğan ile Kılıçdaroğlu arasında bürokrat tartışması başladı. Bold Plus, son videosunda liderlerin bürokrat tartışmasını takipçileri için derledi.

Kılıçdaroğlu’ndan bürokratlara “mafyatik düzene hizmet etmeyin, hesap verirsiniz” uyarısı

 

Okumaya devam et

Videohaber

Çöpçüler Kralı Erdoğan: Çöpteki ranta kadar düştü!

Katı atık toplayanlara yönelik operasyonların arkasındaki rant planını ele alan gazeteci Cevheri Güven, büyük projeleri unutan Erdoğan’ın çöpteki ranta kadar düştüğünü anlattı.

BOLD – Katı atık toplayanlara yönelik polis operasyonları arttı. Depolara ve sokaklarda katı atık toplayanların barınaklarına yapılan polis operasyonları basına yansıyor.

Operasyonların neden arttığı kamuoyu tarafından merak konusuydu. Son videosunda bu konuyu masaya yatıran gazeteci Cevheri Güven, katı atık toplayanlara yönelik operasyonların perde arkasını anlattı.

Emine Erdoğan’ın “sıfır atık projesi”nin arkasından rant tezgahı çıktığını söyleyen Güven, “Çevre Bakanlığına paralel olarak kurulan Türkiye Çevre Ajansı adlı kuruluştan, bir özel sektör firması yıllık 20 milyar TL rant elde edecek” dedi.

Yeni videoda Güven, atık işinde Erdoğan’a işbirliği yapan Atatürkçü iş insanı ve servetini Türklerin çöplüğünden kazandığını söyleyen İsviçreli iş insanını da anlattı.

“Oğlum annesinin yanından ayrılınca bir hafta konuşmadı”

 

Okumaya devam et

Popular

Shares