Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Erdoğan ABD’ye Müslümanları pazarlamaya gitti

Gazeteci Cevheri Güven, Erdoğan’ın ABD ziyaretinin bilinmeyenlerini anlatıyor. Erdoğan’ın Biden’a Müslümanları pazarlayacağı dosya, Washington Büyükelçisi Murat Mercan’ı fırçalaması, liderlerin Erdoğan’ın kitabına ilgisizliği ve daha fazlası Güven’in son videosunda.

BOLD – AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ABD ziyaretinin yankıları sürüyor. Erdoğan, CBS’ye verdiği mülakatta ABD Başkanı Joe Biden’la görüşme taleplerinin olumsuz yanıtlandığını söylemişti.

Son videosunda Erdoğan’ın ABD ziyaretini ele alan gazeteci Cevheri Güven, ABD ziyaretinin Erdoğan için tam bir hezimet olduğunu anlattı.

Hezimetin konuşulmaması için İletişim Başkanlığının harekete geçtiğini söyleyen Güven, “Erdoğan’ın kucağına kedi vermeden, basket oynatmaya kadar çeşitli gündem değiştirme çabaları söz konusu. Oysa Erdoğan, Biden’a Müslümanları Pazarlayacağı bir paketle gitmişti. Ancak Biden bu paketi dinlemedi bile çünkü Erdoğan verdiği fırsatı eline yüzüne bulaştırmıştı” dedi.

PUTİN’E 2 MİLYAR DOLAR RÜŞVET

Olayın Rusya’ya bakan yönü olduğunu söyleyen Güven, Erdoğan’ın Putin ile görüşmeye 2 milyar dolarlık rüşvet paketi ile gittiğini belirtti.

Güven ayrıca, yayınladığı videoda ABD ziyaretinde Erdoğan, Washington Büyükelçisi Murat Mercan’ı neden bağıra bağıra fırçaladı? Erdoğan’ın Birleşmiş Milletlerde kitap hediye ettiği isimler kitapları masadan almadan gidince, Erdoğan’ın korumaları neden panikledi? Tesla ve Amazon’un CEO’sunun Erdoğan’a indirdiği darbe neydi? sorularını da yanıtlıyor.

Erdoğan, Putin’in antikorunu beğenmedi

Videohaber

Sedat Peker nereye gidebilir?

Tripotu ve kamerasıyla son bir yıldır Türkiye’yi sallayan Sedat Peker’i taşınma telaşı sardı. Bold Medya, kendisine yer arayan Peker’in gidebileceği ve gidemeyeceği ülkeleri izleyicileri için derledi.

BOLD – Ülkeden 30 Kasım 2019 tarihinde ayrılan Sedat Peker, bir tripot ve kamerayla Türkiye’de fırtınalar estirdi. AKP iktidarı, iktidara yakın gazeteci ve iş insanları hakkındaki ifşaları tek gündem haline gelen Peker, dış politikadaki değişikliler sonrası zor günler yaşıyor.

Erdoğan’ın 15 Temmuz’un finansörü dediği Birleşik Arap Emirliği (BAE) ile arayı düzeltme girişimi, bu ülkede kalan Peker’in ifşalarına ara vermesine neden oldu.

Önce interneti kesilen Peker’in, şimdilerde kendisine ülke aradığı öğrenildi. Bold Medya, Balkanlar ve Ortadoğu’da aradığını bulamayan Peker’in gidebileceği ve gidemeyeceği ülkeleri masaya yatırdı.

Dedeağaç’ta mahsur kalanlardan sevindiren haber

 

Okumaya devam et

Videohaber

Döviz hesaplarında kırmızı alarm: Ekonomiye Tekalif-i Milliye emirleri mi geliyor?

Son MGK kararlarını yorumlayan Ekonomi Yazarı Turhan Bozkurt, düşük faiz-ucuz TL politikasına yönelik herhangi bir karşı çıkışın millî güvenlik meselesi olarak görüleceğini ve sosyal patlamanın resmî olarak devletin güvenliğine yönelik bir tehdit olarak kabul edileceğinin altını çizdi.

BOLD – Ekonomi Yazarı Turhan Bozkurt, AKP’nin cumhuriyetin kuruluş yıllarında çıkarılan Tekalifi Milliye emirlerini hatırlatan uygulamalara hazırlandığını savundu.

Bozkurt, “Anlaşılan o ki düşük faiz-ucuz TL politikasına yönelik herhangi bir karşı çıkışın millî güvenlik meselesi olarak görülecek. Sosyal patlama resmî olarak devletin güvenliğine yönelik bir tehdit olarak kabul edilecek. ” dedi.

EKONOMİK SAVAŞ VURGUSU YAPILDI

Youtube kanalında piyasalardaki son gelişmeleri yorumlayan Bozkurt, “Peş peşe kritik kararlar alınıyor. Millî Güvenlik Kurulu (MGK) bildirisinde “ekonomik savaş” vurgusunun akabinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı üzerine Devlet Denetleme Kurulu (DDK) döviz alan şahıs ya da şirketler hakkında inceleme başlattı. Bankalardaki döviz mevduatının ihracatçıya kredi olarak kullandırılabileceğine dair iddialar hükûmete yakın Sabah gazetesinde yayımlandı. Son kararlar 29 Nisan 1920’de kabul edilen Hıyanet-i Vataniye Kanunu ile Sakarya Meydan Muharebesi’nin hemen arifesinde 7 Ağustos 1921’de yayımlanan Tekalif-i Millîye emirlerini hatırlattı.”

 

 

 

15 Temmuz’un en kritik delilinde derin şüphe: Pilot aynı anda hem havada hem yerde

Okumaya devam et

Videohaber

15 Temmuz’un en kritik delilinde derin şüphe: Pilot aynı anda hem havada hem yerde

Deliller incelendikçe tel tel dökülen bir 15 Temmuz yargılaması olduğunu söyleyen gazeteci Adem Yavuz Arslan, Meclis’i bombaladığı söylenen pilotun savcı mütalaasında hem yerde hem de havada olduğunu söyledi.

BOLD – 15 Temmuz darbe girişimi iddiasının en kritik yeri Akıncı Üssü’ydü. Ancak Akıncı Üssü’nün telsiz kayıtlarının tutulduğu Duman adlı programda geniş çaplı tahribat yapıldığı, kayıtların değiştirildiği ortaya çıktı. Deliller incelendikçe tel tel dökülen bir 15 Temmuz yargılaması olduğunu söyleyen gazeteci Adem Yavuz Arslan, son videosunda 15 Temmuz’un en önemli delilinin nasıl karartıldığını anlattı.

Okumaya devam et

Popular

Shares