Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Erdoğan rejimindeki büyük sızıntı

Erdoğan rejiminin kirli sırlarının ortaya döküldüğü 2 büyük sızıntı peş peşe yaşandı. SADAT ve TÜGVA üzerinden devlet, MİT ve TSK’da kadrolaştığı ortaya çıkan Erdoğan rejiminin bilinmeyen sırlarını Cevheri Güven anlatıyor.

BOLD – Askeri personel alımlarında SADAT’ın mülakatlara katıldığı ve devlette TÜGVA üzerinden kadrolaşmaya gidildiği bir hafta içinde peş peşe ortaya çıkan 2 büyük skandal oldu.

Bir hafta içerisinde Erdoğan rejiminde kurulan SADAT ve TÜGVA’dan çok önemli bilgiler sızdı. TÜGVA arşivinin deşifre olması, Erdoğan Rejiminde devletin dönüştürülmesi, kamuya personel alımı, devlet kurumlarının hafızalarının yok edilmesi sistematiğinin nasıl yürüdüğünü ortaya çıkardı.

ANKARA’DAKİ GİZEMLİ KİŞİ

SADAT’ın Harp Okullarına 4 yıl boyunca subay seçimini yapmakta görevlendirilmesi ne anlama geldiğini araştıran gazeteci Cevheri Güven, SADAT’ın Erdoğan rejimi için önemini son videosunda anlattı.

Güven, Erdoğan rejiminden büyük sızıntıların yaşandığı haftanın üç büyük olayının neyi işaret ettiğini araştırdı.

Devletin A Grubu kadrolarına adam dolduran Halim Hoca denen Ankara’daki gizemli bir kişilikten bahseden Güven, MİT gibi kurumlara personel alımında görevlendirilen Halim Hoca’nın Erdoğan için önemini anlattı.

Türkiye sefalette Afrika ülkelerini geride bıraktı: Avrupa’nın da birincisi

Videohaber

100 bin dolar sınırında “vergi” bombası!

MGK’nın ekonomi vurgusuna dikkat çeken Ekonomi Yazarı Turhan Bozkurt, 100 bin dolar ve daha fazla döviz mevduatına sahip 600 bin gerçek ve tüzel kişilerden tek seferlik bir vergi alınabileceği uyarısında bulundu.

BOLD – Youtube kanalında gündemi yorumlayan Ekonomi Yazarı Turhan Bozkurt, 100 bin ve üzeri döviz mevduatı olanlardan vergi alınabileceğine dikkat çekti. TCMB Başkanı Şahap Kavcıoğlu’nun “Döviz mevduatlarının TL enstrümanlara geçişini teşvik etmek için yakında düzenleme yapacağız” dediğini hatırlatan Bozkurt, euro, sterlin ve altında yeni eşikleri de açıkladı. İşte piyasalarla ilgili Bozkurt’un yorumları…

 

 

Diyanet TV’nin Mehmet Akif dizisi çalıntı çıktı

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan’ın büyük kumarı! Yeni oyun planı ne?

Erdoğan’ın artık sadece kişisel istikrarı ve istikbali için çırpındığını söyleyen gazeteci Adem Yavuz Arslan, seçim ekonomisini hayata geçiren Erdoğan’ın yeni oyun planını anlattı.

BOLD – AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan konuştukça dolar tutulamıyor. Faturanın kesildiği Hazine ve Maliye Bakanı Lütfü Elvan ise yerini Nurettin Nebati’ye bıraktı. Berat Albayrak’a çok yakın bir isim olan Nebati’nin gelişi piyasadaki ateşi biraz daha yükseldi.

Gazeteci Adem Yavuz Arslan son video analizinde Erdoğan’ın oyun planını anlattı. Arslan son videosunda, “Bir yandan seçim ekonomisini hayata geçiren Erdoğan öbür yandan neyin hazırlığını yapıyor?”, “Erdoğan’ın oyun planı ve muhalefetin atması gereken adımlar neler?” sorularına cevap aradı.

AKP’de ‘Arap Baharı’: Muhalefet fazla iyimser!

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan’ın dibindeki casus!

Haftalık siyasi gelişmeleri değerlendiren gazeteci Cevheri Güven, DEVA Partili Metin Gürcan’a yapılan casusluk operasyonunu ve Erdoğan’ın dibindeki TR 326 kod adlı casusu anlatıyor.

BOLD – Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı ortağı MHP’nin seçim stratejilerinin ne olduğu bu hafta ortaya çıktı. Bu hafta aynı zamanda erken seçimin en net sinyali de verildi.

Gazeteci Cevheri Güven, DEVA Partili Metin Gürcan’a yönelik casusluk operasyonu hakkında ilk kez duyacağınız bilgileri son videosunda paylaştı.

Güven, Erdoğan’ın yakınındaki TR-326 kod adlı casusla ilgili bilgiler de paylaştı.

Bahçeli’nin Mansur Yavaş’a yönelik saldırısını da değerlendiren Güven, HDP kapatma davasının aniden buzluktan çıkartılmasının bu iki gelişmeyle eş zamanlı yapılmasının detayları anlattı.

CHP’li Tanju Özcan’dan Erdoğan’a faiz desteği: Derhal sıfıra düşürülmeli

Okumaya devam et

Popular

Shares