Connect with us

Videohaber

Ümit Nağmeleri Erdoğan Rejimi’nin mağdurları için klip hazırladı

Ümit Nağmeleri Türkiye’de yaşanan insan hakları ihlalleri nedeniyle ülkesini terk etmek zorunda kalan tüm insanların anısına “Hicret Ekseni” isimli özel bir klip hazırladı. Videoda, Erdoğan Rejimi’nin zulmü sonucu Türkiye’de hayatını kaybeden bazı mağdurların fotoğraflarına da yer aldı.

BOLD – Son yıllarda Türkiye’de yaşanan baskı ve hukuksuzluklar nedeniyle ülkesini terk etmek zorunda kalan binlerce insan dünyanın farklı ülkelerine hicret ediyor.  Ümit Nağmeleri de You Tube kanalında Türkiye’de yaşanan insan hakları ihlalleri nedeniyle ülkesini terk etmek zorunda kalan tüm insanlar için bir klip yayınladı. Videoda, Türkiye’de yaşanan baskılar sonucu farklı sebeplerle hayatını kaybeden bazı mağdurların fotoğraflarına da yer verilmesi dikkat çekti.

Klipte genç öğrenciler rap ve şarkı eşliğinde

“Hicret nedir bilmez ki onu hicret etmeyen?
Bu bir gurûbdur ümidi, inkisarı bitmeyen…?
Kan damlar gibi damlar sînelere her zaman,?
Bir başka hasrettir, başka tasa ve hicran.
Asırlar önceydi adeti ilahi bu ya
Tıpkı kabir gecesi gibiydi bütün dünya
Kabe bir kuluçka gibi inim inim haliyle
Yutkunup duruyordu suskun ve heyecan ile” dedi.

 

 

 

Ayşe Özdoğan ve hasta tutuklular için Avrupa’nın 9 kentinde eylem

Videohaber

Hükumetin dolarda belirlediği yeni baraj 16.60 aşılabilecek mi?

Ekonomi Yazarı Turhan Bozkurt, dolarda kritik eşiği açıkladı. Süper bononun halen masada olduğuna dikkat çeken Bozkurt, hükumetin süper bonoyu niçin beklettiğini de yorumladı.

BOLD – Yeni videosunda AKP Hükumeti’nin dolardaki ince hesaplarını masaya yatıran Ekonomi Yazarı Turhan Bozkurt, hükumetin yeni eşik olarak 16.60’ı belirlediğine dikkat çekti.

Hükumetin bugün yine dolar sattığını belirten Bozkurt, yakın bir gelecekte de süper bononun çıkarılabileceğini kaydetti. Bozkurt, “16,60 eşiği niçin kritik?”, “Süper bonoda tarih neye göre belirlenecek?” ve diğer soruların yanıtını bu videoda verdi.

 

 

Yargı mensuplarına işkence rapor haline getirildi

Okumaya Devam Et

Videohaber

Reis için “bedel” vakti

AKP hükumeti paraya sıkıştı, yoklama kaçaklarına da belli askerlik fırsatı doğdu. Bold Medya, Erdoğan’ın kapsamı genişletilmiş bedelli askerlik müjdesini masaya yatırıyor.

BOLD – Paraya sıkışan AKP hükumeti yine bedelli askerlikten medet umuyor.

Bedellide çıta da düştü. Fiyat düşmedi ama kapsamı genişletildi. Milli Savunma Bakanlığı’nın bedelli askerlik düzenlemesinden faydalanması için asker kaçağı durumuna düşmeme şartı da kalkıyor.

Bold Medya, Erdoğan’ın yeni Suriye harekatın hemen öncesinde ilan ettiği bedelliyi masaya yatırıyor.

15 Temmuz ve SADAT düğümü çözülüyor

 

Okumaya Devam Et

Videohaber

Oscarlık ampuller

Kimi servetine servet kattı, kimi görgüsüzlükte zirveye vurdu. Kimi troliçe unvanına layık görüldü, kimisini gören diğer yandaşlar bile yakasını silker oldu. Bold Medya “Top 10 AKP Enleri”ni izleyicileri için derledi.

BOLD – Halkı soydular, kandırdılar bir de utanmadan dalga geçtiler.

Kimi servetine servet kattı, kimi görgüsüzlükte zirveye vurdu. Kimi troliçe unvanına layık görüldü, kimisini gören diğer yandaşlar bile yakasını silker oldu.

Bold Medya “Top 10 AKP Enleri”ni izleyicileri için derledi.

Erdoğan kaçarsa geride kalanlara ne olacak

Okumaya Devam Et

Öne Çıkanlar