Connect with us

Videohaber

Suriye’de neler oluyor? Erdoğan Putin’e rest mi çekti?

Rusya ile ilişkilerde olumsuz gelişmelerin yaşandığını söyleyen gazeteci Adem Yavuz Arslan, Türkiye’nin Şubat ayında 34 askerin şehit olduğu olayla ilgili Rusya’yı suçlamasının ne anlama geldiğini yorumluyor.

BOLD – Türkiye AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın sağlığına odaklandı. Gazeteci Adem Yavuz Arslan, herkesin Erdoğan’ın sağlığını konuştuğu bu dönemde Suriye’de çok ilginç gelişmelerin yaşandığını anlattı.

Suriye’de PYD’nin yönetim değişikliğine gittiğini söyleyen Erdoğan, Rusya’nın da İdlib konusunda Ankara’yı sıkıştırdığını söyledi.

Bu gelişmeler yaşanırken MİT ile sıkı ilişkileri olduğu bilinen MiddleEastEye enteresan bir habere imza attı. Suriye’de Şubat ayında 34 askerin şehit olduğu olaya dair ilk kez Rusları işaret eden demeçler verildi.

Gelişmeleri değerlendiren Adem Yavuz Arslan son videosunda, “Ankara Moskova’dan Washington’a dümen mi kırıyor?” sorusuna cevap veriyor.

AKP’li Yavuz’dan skandal sözler: Erdoğan’a destek verdiğimiz için sevap yazılıyor

Videohaber

Oscarlık ampuller

Kimi servetine servet kattı, kimi görgüsüzlükte zirveye vurdu. Kimi troliçe unvanına layık görüldü, kimisini gören diğer yandaşlar bile yakasını silker oldu. Bold Medya “Top 10 AKP Enleri”ni izleyicileri için derledi.

BOLD – Halkı soydular, kandırdılar bir de utanmadan dalga geçtiler.

Kimi servetine servet kattı, kimi görgüsüzlükte zirveye vurdu. Kimi troliçe unvanına layık görüldü, kimisini gören diğer yandaşlar bile yakasını silker oldu.

Bold Medya “Top 10 AKP Enleri”ni izleyicileri için derledi.

Erdoğan kaçarsa geride kalanlara ne olacak

Okumaya Devam Et

Videohaber

Darbeyse sivil darbe budur: Peki Türkiye nasıl kurtulur?

Yurtdışında hayatını kaybeden Aysel Doğan’ın cenazesi, vasiyeti üzerine getirildiği Tunceli’de polis tarafından kaçırıldı. Gazeteci Fehim Işık, cenaze kaçırma olayı ve siyasetin gündemini Bold Plus’tan İrfan Galip Dumlu’ya değerlendirdi.

BOLD – Filistinli muhabir Şirin Ebu Akile’nin cenazesinde, İsrail polisinin dünyanın tepkisini çeken sert müdahalesinin benzeri Türkiye’de de yaşandı.

Yurtdışında hayatını kaybeden Aysel Doğan’ın cenazesi, vasiyeti üzerine getirildiği Tunceli’de polis tarafından kaçırıldı.

Gazeteci Fehim Işık, cenaze kaçırma olayı ve siyasetin gündemini Bold Plus’tan İrfan Galip Dumlu’ya değerlendirdi.

Domatesi sayarak alan vatandaşa Erdoğan’dan uzay müjdesi

Okumaya Devam Et

Videohaber

Atatürk Havalimanı kime peşkeş çekildi?

Gazeteci Cevheri Güven AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın bilinmeyen iki kasasını daha ifşa etti. İstanbul Havalimanının peşkeş çekildiği, 5’li çete kadar büyük bir vurgun yapan Erdoğan’ın bu kasası kim? İşte detaylar…

BOLD – Gazeteci Cevheri Güven yeni videosunda AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın bilinmeyen iki kasasını daha ifşa etti. Erdoğan’ın bilinmeyen kasaları ve kamudan aldıkları ihaleler neler?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın makam odasının karşısında ruhsatsız olarak 800 milyon TL’lik inşaatı kimler nasıl yapıyor?
İstanbul Büyükşehir Belediyesini AKP döneminde soyanlar hakkında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu neden suç duyurusunda bulunmuyor? Atatürk Havalimanının peşkeş çekildiği isim kim? İşte Cevheri Güven’in anlatımıyla Erdoğan’ın bilinmeyen iki kasası?

 

 

Reis’in infaz listesi! Erdoğan’ın hedefinde kim var?

Okumaya Devam Et

Öne Çıkanlar