Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Çöküş başladı, kim vurduya gitmeyin!

Ekonomi Yazarı Turhan Bozkurt, çöküşün başladığına dikkat çekerek, yatırımcıları “kim vurdu”ya gitmemeleri konusunda uyardı.

BOLD – AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın faiz indirimi konusunda kararlı olduğunu vurgulayan Ekonomi Yazarı Turhan Bozkurt, Erdoğan’ın açıklamaları sonrasında doların yeniden yükselişe geçtiğine dikkat çekti. Yatırımcıları uyarın Bozkurt, “Çöküş başladı, kim vurduya gitmeyin!” dedi.

DOLAR KAVALA KARARI SONRASI 12.65’E KADAR YÜKSELDİ

Ekonomi yazarı Bozkurt’un Youtube kanalında piyasalarla ilgili yorumlar şu şekilde: “Piyasalar “nu” varyantı şoku ile çöktü. Gezi Davası’nın tutuklu tek sanığı işadamı Osman Kavala beklentilerin aksine tutuklu kalmaya devam edecek. Bugün görülen duruşmada “tutukluluğa devamı” kararı verilmesi ile birlikte dolar hızla 12,65 TL’ye kadar yükseldi.

ERDOĞAN: FAİZLER İNECEK

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İzmir’in Menemen ilçesinde düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada “Bize diz çöktüremeyeceksiniz, faizler inecek.” sözleri de yükselişte etkili oldu.

DOLAR İÇİN KRİTİK EŞİK NE?

Dolar kâr satışları ve kamu bankalarının müdahalesiyle 12,30 TL’ye kadar geriledi. 14,30 TL’ye kadar tırmanan euro ise 13,93 TL’ye geriledi. İngiliz Sterlini 16,43TL, İsviçre Frangı 13,34 TL oldu. Dolar ve euro için kritik eşikler neler?

BANKALARDAKİ DÖVİZLERE EL KONUR MU?

Altının ons fiyatı 1.810 dolar eşiğinden döndü. 24 ayar gram altın yükselir mi? Gümüş düşmeye devam edecek mi? Şimdi ne olacak? Bankalarda dövizlere el konulur mu?”

 

 

Dövizin yükselişini durduramayan AKP, sabit kura mı geçecek?

Videohaber

Fakirlikle boğuşan halkıyla dalga geçen iktidar

Ekonomi yönetimini eleştirenler nankörlükle suçlanıyor, ekonomistler hakkında suç duyurusu yapılıyor. İktidar ve destekçileri, halkla alay edercesine önerilerde bulunuyorlar. Kimisi 100 gram et alamayan vatandaşa kuzu kestirmesini tavsiye ediyor, kimisi de domatesleri tane tane almasını…

BOLD – AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ülkede bolluk, bereket olduğunu iddia etse de gerçekler öyle mi?

AKP yönetimi Türkiye ekonomisini batırmakla eleştiriliyor. Ekonomi yönetimini eleştirenler nankörlükle suçlanıyor, ekonomistler hakkında suç duyurusu yapılıyor.

İktidar ve destekçileri, halkla alay edercesine önerilerde bulunuyorlar.

Kimisi 100 gram et alamayan vatandaşa kuzu kestirmesini tavsiye ediyor, kimisi de domatesleri tane tane almasını…

Adeta halk düşmanlığı yapılıyor. İzleyicilerine hazırladığı son videoda Bold Medya’nın bu konuya değiniyor.

Dini tartışmalardan AKP istediğini alıyor mu?

Okumaya devam et

Politika

AKP’nin ‘Yeliz’ ağabeyi kimlere örnek oldu?

AKP’nin yetiştirmek için yola çıktığı dindar nesle rol model olarak sunduğu isimlerden biri AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eski şoförü ve AKP milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı… İşte Yeliz olarak da anılan Çamlı ile ilgili bilinmeyenler… 

BOLD – 

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın tabanını korumak için ileri sürdüğü en önemli projelerinden biri de dindar nesil yetiştirmek. Bold Medya AKP’nin dindar nesline örnek olacak isimlerden birini ele aldı.  İşte nam-ı diğer Yeliz Ahmet Hamdi Çamlı…

 

 

Psikolojisi bozulan tutuklu KHK’lı öğretmenin 16 yaşındaki oğlu intihar etti

Okumaya devam et

Videohaber

Sinirler gerildi! Sokakta Meclis’te TV’de herkes kavga ediyor

Türkiye’de herkesin olduğu gibi canlı yayın konuklarının da sinirleri bozuk. Kamuoyunu bilgilendirmek için TV’lere konuk edilen kimi milletvekili, eski asker, bürokrat ve gazeteci tahammül edemediği karşıt görüşlere bağırarak hatta kaba kuvvetle karşılık veriyor.

BOLD – Türkiye’de bozulan ekonomi sonucu yaşanan siyasi gerginlik tüm ülkenin sinir yapısını bozdu. Sokakta, Meclis’te TV’de her gün kavga var.

Tahammül iyice azaldı, insanlar sinir kipi haline geldi.. Ülkede kutuplaşma o kadar derin ki sokak röportajlarında bile insanlar sık sık birbirine giriyor.

Canlı yayınlara katılan konuşmacılar arasında da neredeyse her gün büyük gerginlikler hatta kavga yaşanıyor.

Kimi gazeteci, kimi milletvekili, kimi eski asker sıfatlı konuklar, tahammül edemedikleri karşıt görüşlere bağırarak hatta kaba kuvvetle karşılık veriyor.

Son dönemde canlı yayınlarda yaşanan büyük kavgaları Bold Medya, izleyicileri için derledi.

800 milyon dolarlık krediyi ‘tarla’ ile kapatan Demirören nitelikli dolandırıcılıktan yargılanacak

Okumaya devam et

Popular

Shares