Connect with us

Videohaber

Vergi rekortmeni sanayicilere kabus gibi çöktüler: 2,5 milyarlık çökme (1)

İktidarın gücünü arkasına alarak ülkenin vergi üreten sanayicilerin kabusu olan mafya liderleri Alaattin Çakıcı ve Erol Evci’nin yaptığı milyar dolarlık çökmelerini Cevheri Güven anlatıyor…

BOLD – Gazeteci Cevheri Güven, Türkiye’nin en büyük demir çelik fabrikalarından birine sahip, yılda 1.5 milyon ton demir çelik üreten, hastaneleri ve pek çok mülkü olan bir gruba çöküşün hikayesini anlatıyor.

Güven, Nursan Metalürji’ye çöküş hikayesinde AKP-MHP-Mafya ortaklığına dikkat çekiyor. Çökme operasyonunda Alaattin Çakıcı ve Erol Evcil’le Süleyman Soylu da destek veriyor.

Türk medyasının üzerine gidemediği bu büyük çökmeden önce, Ege Metal ve Sivas Demir Çelik de bu mafyatik düzenden nasibini aldı.

Fabrikatörlerin öldürülmesine, fabrikaların kapanmasına neden olan çökmelerin, polis kayıtlarında yer almasına rağmen kimse kılını bile kıpırdatmadı.

2023’e batık ekonomiyle yürüyen Erdoğan’ın takvimi değişti

Videohaber

Hükumetin dolarda belirlediği yeni baraj 16.60 aşılabilecek mi?

Ekonomi Yazarı Turhan Bozkurt, dolarda kritik eşiği açıkladı. Süper bononun halen masada olduğuna dikkat çeken Bozkurt, hükumetin süper bonoyu niçin beklettiğini de yorumladı.

BOLD – Yeni videosunda AKP Hükumeti’nin dolardaki ince hesaplarını masaya yatıran Ekonomi Yazarı Turhan Bozkurt, hükumetin yeni eşik olarak 16.60’ı belirlediğine dikkat çekti.

Hükumetin bugün yine dolar sattığını belirten Bozkurt, yakın bir gelecekte de süper bononun çıkarılabileceğini kaydetti. Bozkurt, “16,60 eşiği niçin kritik?”, “Süper bonoda tarih neye göre belirlenecek?” ve diğer soruların yanıtını bu videoda verdi.

 

 

Yargı mensuplarına işkence rapor haline getirildi

Okumaya Devam Et

Videohaber

Reis için “bedel” vakti

AKP hükumeti paraya sıkıştı, yoklama kaçaklarına da belli askerlik fırsatı doğdu. Bold Medya, Erdoğan’ın kapsamı genişletilmiş bedelli askerlik müjdesini masaya yatırıyor.

BOLD – Paraya sıkışan AKP hükumeti yine bedelli askerlikten medet umuyor.

Bedellide çıta da düştü. Fiyat düşmedi ama kapsamı genişletildi. Milli Savunma Bakanlığı’nın bedelli askerlik düzenlemesinden faydalanması için asker kaçağı durumuna düşmeme şartı da kalkıyor.

Bold Medya, Erdoğan’ın yeni Suriye harekatın hemen öncesinde ilan ettiği bedelliyi masaya yatırıyor.

15 Temmuz ve SADAT düğümü çözülüyor

 

Okumaya Devam Et

Videohaber

Oscarlık ampuller

Kimi servetine servet kattı, kimi görgüsüzlükte zirveye vurdu. Kimi troliçe unvanına layık görüldü, kimisini gören diğer yandaşlar bile yakasını silker oldu. Bold Medya “Top 10 AKP Enleri”ni izleyicileri için derledi.

BOLD – Halkı soydular, kandırdılar bir de utanmadan dalga geçtiler.

Kimi servetine servet kattı, kimi görgüsüzlükte zirveye vurdu. Kimi troliçe unvanına layık görüldü, kimisini gören diğer yandaşlar bile yakasını silker oldu.

Bold Medya “Top 10 AKP Enleri”ni izleyicileri için derledi.

Erdoğan kaçarsa geride kalanlara ne olacak

Okumaya Devam Et

Öne Çıkanlar