Connect with us

Videohaber

Dolar ve ekonomide yeni model: Venezuela

Yeni videosunda, Erdoğan’ın şapkadan çıkardığı ve dolar kurunu tersyüz eden Dövize Çevrilebilir Mevduat formülünü değerlendiren Cevheri Güven, AKP’nin yakın gelecekteki ekonomi planlarını anlatıyor.

BOLD – AKP, Hazine’ye maliyeti kısa vadede 100 milyar lira olacağı tahmin edilen önlem paketini “kur endişesini ortadan kaldıran” düzenleme Erdoğan’ı da Erdoğan’ı kurtaran Fatih gibi pazarlıyor.

Yeni ekonomi modeli gazeteci Cevheri Güven, kanalında değerlendiriyor. Güven, Tayyip Erdoğan’ın şapkadan çıkardığı Dövize Çevrilebilir Mevduat (DÇM) sisteminin arka planındaki ekonomi planı ve programıyla ilgili bütün detayları anlatıyor.

Saray’da pişen planları anlatan Güven, “Erdoğan’ın bunun üzerine kurmayı planladığı adımlar neler”, “Yakın gelecekte Türkiye’yi ekonomik ve siyasi açıdan neler bekliyor” sorularına cevap veriyor.

Erdoğan başarısızlığını pazarlıyor

Videohaber

Hükumetin dolarda belirlediği yeni baraj 16.60 aşılabilecek mi?

Ekonomi Yazarı Turhan Bozkurt, dolarda kritik eşiği açıkladı. Süper bononun halen masada olduğuna dikkat çeken Bozkurt, hükumetin süper bonoyu niçin beklettiğini de yorumladı.

BOLD – Yeni videosunda AKP Hükumeti’nin dolardaki ince hesaplarını masaya yatıran Ekonomi Yazarı Turhan Bozkurt, hükumetin yeni eşik olarak 16.60’ı belirlediğine dikkat çekti.

Hükumetin bugün yine dolar sattığını belirten Bozkurt, yakın bir gelecekte de süper bononun çıkarılabileceğini kaydetti. Bozkurt, “16,60 eşiği niçin kritik?”, “Süper bonoda tarih neye göre belirlenecek?” ve diğer soruların yanıtını bu videoda verdi.

 

 

Yargı mensuplarına işkence rapor haline getirildi

Okumaya Devam Et

Videohaber

Reis için “bedel” vakti

AKP hükumeti paraya sıkıştı, yoklama kaçaklarına da belli askerlik fırsatı doğdu. Bold Medya, Erdoğan’ın kapsamı genişletilmiş bedelli askerlik müjdesini masaya yatırıyor.

BOLD – Paraya sıkışan AKP hükumeti yine bedelli askerlikten medet umuyor.

Bedellide çıta da düştü. Fiyat düşmedi ama kapsamı genişletildi. Milli Savunma Bakanlığı’nın bedelli askerlik düzenlemesinden faydalanması için asker kaçağı durumuna düşmeme şartı da kalkıyor.

Bold Medya, Erdoğan’ın yeni Suriye harekatın hemen öncesinde ilan ettiği bedelliyi masaya yatırıyor.

15 Temmuz ve SADAT düğümü çözülüyor

 

Okumaya Devam Et

Videohaber

Oscarlık ampuller

Kimi servetine servet kattı, kimi görgüsüzlükte zirveye vurdu. Kimi troliçe unvanına layık görüldü, kimisini gören diğer yandaşlar bile yakasını silker oldu. Bold Medya “Top 10 AKP Enleri”ni izleyicileri için derledi.

BOLD – Halkı soydular, kandırdılar bir de utanmadan dalga geçtiler.

Kimi servetine servet kattı, kimi görgüsüzlükte zirveye vurdu. Kimi troliçe unvanına layık görüldü, kimisini gören diğer yandaşlar bile yakasını silker oldu.

Bold Medya “Top 10 AKP Enleri”ni izleyicileri için derledi.

Erdoğan kaçarsa geride kalanlara ne olacak

Okumaya Devam Et

Öne Çıkanlar