Connect with us

Videohaber

Kötü günler geçti sırada daha kötüleri var: Yeni yılda her ay, hafta hatta gün aşırı zam

Yeni yıla fahiş zam şokuyla giren Türkiye’de yeni fiyatları sindiremeyen halka uzmanlardan kötü haber. Yeni yılda enflasyonun yüzde 100’leri göreceğini söyleyen ekonomistler vatandaşı her ay, her hafta belki de gün aşırı zamların beklediğini söylüyor.

BOLD – Türkiye yılbaşı akşamı, tam da yeni yılı kutlarken, uzun yıllardır görmediği zam dalgasıyla sarsıldı. 19 yıl sonra ilk kez üç haneli zamma şahit oldu. Daha önce vergileri, fiyatları birer birer, ufak ufak artıran hükümet bu kez işini toplu gördü, elektrik, doğalgaz derken evde otursa bile fakirleşen milletin ağzının tadı bozuldu. Haneler “bu kışı nasıl atlatacağız” onun derdine düştü. Ama uzmanlara göre bu daha başlangıç, asıl şok daha gelmedi bile.

Yeril ve yabancı ekonomistler yeni yılda enflasyonun yüzde 100’lerde olacağını söylüyor. Her ay, her hafta belki de gün aşırı yapılacak zamlar bizi bekliyor.

Erdoğan çöküşe çareyi kömürde arıyor

Videohaber

Oscarlık ampuller

Kimi servetine servet kattı, kimi görgüsüzlükte zirveye vurdu. Kimi troliçe unvanına layık görüldü, kimisini gören diğer yandaşlar bile yakasını silker oldu. Bold Medya “Top 10 AKP Enleri”ni izleyicileri için derledi.

BOLD – Halkı soydular, kandırdılar bir de utanmadan dalga geçtiler.

Kimi servetine servet kattı, kimi görgüsüzlükte zirveye vurdu. Kimi troliçe unvanına layık görüldü, kimisini gören diğer yandaşlar bile yakasını silker oldu.

Bold Medya “Top 10 AKP Enleri”ni izleyicileri için derledi.

Erdoğan kaçarsa geride kalanlara ne olacak

Okumaya Devam Et

Videohaber

Darbeyse sivil darbe budur: Peki Türkiye nasıl kurtulur?

Yurtdışında hayatını kaybeden Aysel Doğan’ın cenazesi, vasiyeti üzerine getirildiği Tunceli’de polis tarafından kaçırıldı. Gazeteci Fehim Işık, cenaze kaçırma olayı ve siyasetin gündemini Bold Plus’tan İrfan Galip Dumlu’ya değerlendirdi.

BOLD – Filistinli muhabir Şirin Ebu Akile’nin cenazesinde, İsrail polisinin dünyanın tepkisini çeken sert müdahalesinin benzeri Türkiye’de de yaşandı.

Yurtdışında hayatını kaybeden Aysel Doğan’ın cenazesi, vasiyeti üzerine getirildiği Tunceli’de polis tarafından kaçırıldı.

Gazeteci Fehim Işık, cenaze kaçırma olayı ve siyasetin gündemini Bold Plus’tan İrfan Galip Dumlu’ya değerlendirdi.

Domatesi sayarak alan vatandaşa Erdoğan’dan uzay müjdesi

Okumaya Devam Et

Videohaber

Atatürk Havalimanı kime peşkeş çekildi?

Gazeteci Cevheri Güven AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın bilinmeyen iki kasasını daha ifşa etti. İstanbul Havalimanının peşkeş çekildiği, 5’li çete kadar büyük bir vurgun yapan Erdoğan’ın bu kasası kim? İşte detaylar…

BOLD – Gazeteci Cevheri Güven yeni videosunda AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın bilinmeyen iki kasasını daha ifşa etti. Erdoğan’ın bilinmeyen kasaları ve kamudan aldıkları ihaleler neler?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın makam odasının karşısında ruhsatsız olarak 800 milyon TL’lik inşaatı kimler nasıl yapıyor?
İstanbul Büyükşehir Belediyesini AKP döneminde soyanlar hakkında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu neden suç duyurusunda bulunmuyor? Atatürk Havalimanının peşkeş çekildiği isim kim? İşte Cevheri Güven’in anlatımıyla Erdoğan’ın bilinmeyen iki kasası?

 

 

Reis’in infaz listesi! Erdoğan’ın hedefinde kim var?

Okumaya Devam Et

Öne Çıkanlar