Bizimle iletişime geçiniz

Genel

Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli, PSG’nin yıldızlarını kıyasladı

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Fransız basınına yaptığı açıklamalarda Neymar ile Mbappe’yi değerlendirdi.

Damien Comolli, yaptığı açıklamalarda Mbappe’yi bir adım önde olarak değerlendirdi. Futbolarena’nın  haberine göre Damien Comolli, Kylian Mbappe’nin Brezilyalı Neymar’dan daha değerli olduğunu söyledi.

Damien Comolli, genç olduğu için Mbappe’nin Neymar’dan değerli olduğunu söyledi.

MBAPPE, NEYMAR’DAN DAHA DEĞERLİ

Real Madrid’in istediği ve 280 milyon euro’yu gözden çıkardığı Mbappe için Damien Comolli, “Mbappe’nin değeri tam olarak ne kadar bilmiyorum ama bence Neymar’dan daha değerli bir futbolcu.

Futbol tarihinde en iyi oyunculardan birinden bahsediyoruz ve bu oyuncu şimdi Avrupa’nın bir başka dev kulübüne gidebilir.” ifadelerini kullandı.

Neymar-Mbappe ikilisi bu sezon Şampiyanlar Ligi’nde son 16 turunda Manchester United’a elenerek büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

MBAPPE’Yİ RONALDO’YA BENZETİYORUM

Mbappe’ye ödenecek rakamla ilgili de konuşan Comolli, şu değerlendirmeyi yaptı: “Transferde futbolcunun yaşı çok önemlidir. Yıpranma payı ve geleceğin kontratı için bu durum hesaba katılır.

Mbappe şu anda sadece 20 yaşında ve çok büyük bir potansiyeli var. Ronaldo’nun 2009’da Manchester United’dan Real Madrid’e gitmesi gibi.”

 

Genel

AKP son bir ayda 4 puan kaybetti

İstanbul Ekonomi Araştırma şirketi Ocak ayı seçim anketini değerlendiren Kemal Özkiraz, AKP’nin bir ayda 4, Cumhur İttifakı’nınsa 5 ayda 7 puan kaybettiğini açıkladı.

BOLD – İstanbul Ekonomi Araştırma şirketi Ocak ayı seçim anketini kamuoyuyla paylaştı. Ankete göre, AKP’nin oyu 31,6’da kaldı. Yüzde 17,7 olan kararsızların oranı ise diğer bütün partilerin üzerinde. Ankette sırasıyla CHP yüzde 16,5, İyi Parti 12,8, HDP 8,5, MHP 7,6 oy oranıyla yer aldı.

Ali Babacan’ın DEVA Partisinin ise yüzde 2,6 oy oranına sahip olduğu görüldü. Anket sonuçlarını değerlendiren Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, AKP’nin bir ayda 4 puan, Cumhur İttifakı’nın ise 5 ayda 7 puan kaybettiğini açıkladı.

Ankette kararsızların dağılımının ardından ise görünüm şöyle:

AKP: Yüzde 36,2
CHP: Yüzde 20,3
İp : Yüzde 16,7
HDP: Yüzde 10,5
MHP: Yüzde 9,1
DEVA Partisi: Yüzde 3,6
Diğer: Yüzde 1,7
Gelecek Partisi: Yüzde 1,3
Saadet Partisi: Yüzde 0,6

90’lardan bugüne sadece arabanın markası ve rengi değişti

Okumaya devam et

Genel

Koronavirüsten 137 kişinin daha hayatını kaybettiği açıklandı

Sağlık Bakanlığının açıkladığı güncel koronavirüs verilerine göre, bugün hayatını kaybeden 137 kişiyle birlikte toplam can kaybı 25 bin 210 oldu.

BOLD – Sağlık Bakanlığı günlük koronavirüs verilerini ilgili siteden kamuoyu ile paylaştı. Buna göre, bugün hayatını kaybeden 137 kişiyle birlikte toplam can kaybı 25 bin 210 oldu. Son 24 saatte yapılan 151 bin 109 test sonucunda semptom gösteren 671 hastayla birlikte 5 bin 642 yeni vaka tespit edildi. Türkiye’deki toplam vaka sayısı da 2 milyon 435 bin 247’ye yükseldi.
Öte yandan hastalardaki zatürre oranı yüzde 4.7, ağır hasta sayısı da bin 808 oldu.

ABD’den Saray’a uzanan bir yolsuzluk ve kara para hikayesi

 

Okumaya devam et

Genel

Bold kısa bir aradan sonra tekrar yayında: Nerede kalmıştık?

TRT’nin Bold Medya’ya yönelik sansür amaçlı ‘telif’ başvuruları Youtube tarafından reddedildi. Bir aydır askıya alınan Bold Youtube kanalı, yasal itirazların ardından tekrar yayına açıldı.

BOLD – Youtube bir aylık inceleme sonunda, telif hakkı talebinde bulunan TRT karşısında Bold’un haklı olduğuna karar verdi. Yeni saldırıların olabileceği uyarısında bulunan Bold Medya, bir video ile sivil toplum ve bağımsız gazetecilere çağrı yaptı:

Okumaya devam et

Popular