Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Berat Albayrak’ın ev hapsinden son bilgiler

Berat Albayrak’ın elinde kalan son iletişim yöntemi olan Instagram hesabı da kapatıldı. Dünya ile iletişimi tamamen kesildi. Kısıklı’daki Erdoğan ailesinin yerleşkesinde ev hapsinden son bilgiler.

BOLD – Albayrak Ailesi, Erdoğan ailesine karşı nasıl bir strateji izliyor. Hakan Fidan’ın yerine Erdoğan’ın hazırladığı isim ilk kez kamuoyu önüne çok kritik bir hamleyle çıkartıldı. Erdoğan ilk kez Hakan Fidan’ı by-pass etti. Üstelik bu olay İngiliz İstihbarat Teşkilatı Başkanı’nın Türkiye ziyareti sırasında gerçekleşti.

Gazeteci Cevheri Güven, Berat Albayrak’ın ev hapsinin detaylarını aktarıyor.

Videohaber

Erdoğan’ın terörist listesi

Erdoğan’ın terörist listesi kabarıyor. Son olarak AKP’li rektör Melih Bulu’yu protesto eden Boğaziçili öğrenciler ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Erdoğan’ın terörist ilan ettiği isimler oldu. Erdoğan’ın arşivi terörist damgası vurduğu isimlerle dolu.

BOLD – Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan kendine muhalif olan farklı kesimleri ‘terörist‘ suçlamasıyla hep hedef aldı. Yıllar içinde Erdoğan’ın bu listesi uzadı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, gazeteciler, dolara yatırım yapanlar hatta soğan patates toptancıları bu listede yerini aldı.

Okumaya devam et

Videohaber

Çiftçi için kuraklık alarm çalıyor

Tarım politikaları ve kuraklık vatandaşı vurdu. AKP iktidarında uygulanan politikalarla Türkiye, ithal ve pahalı gıda tüketmeye başladı. Son dönemde yaşanan kuraklık sebebiyle üretimin daha da azalması ve fiyatların da artması bekleniyor.

BOLD – Dar gelirli vatandaşın sofrasını hayat pahalılığının ardından kuraklık vurdu. Yanlış tarım politikaları sebebiyle borç içinde kıvranan çiftçinin sıkıntısı ise kuraklıkla beraber adeta katlandı. Bir yanda vatandaş, diğer yanda çiftçi kuraklıkla baş etmeye çalışıyor.

Okumaya devam et

Videohaber

Türkiye’de gazeteciliğin geldiği yer!

Türkiye’de iktidar, gazetecileri cezaevlerine doldururken birçok medya çalışanı da çareyi AKP için trollük yapmakta buldu. Bold Plus, AKP’nin en popüler trol gazetecilerini iki video ile mercek altına aldı.

BOLD – Gazetecilik adı altında siyasi propaganda yapan isimler, tehdit ve hakaretler savuruyor. Şantaj yapıp adeta ekranlardan racon kesiyor. İşte AKP’nin en gözde trol gazetecileri:

Okumaya devam et

Popular