Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

‘Beşli Çete’de ihale kavgası başladı

Kamuoyunda Beşli Çete olarak da isimlendirilen AKP’ye yakın müteahhitler bir birini şikayete başladı. AKP’ye yakın müteahhitlerden Mehmet Cengiz, Nihat Özdemiri; Ethem Sancak ise ihale alamadığı AKP’li Kocaeli Büyükşehir Belediyesini şikayet etti.

BOLD – Kamudan en fazla iş alan müteahhitlerden olan Mehmet Cengiz’in şirketi, başta 3’üncü Havalimanı olmak üzere çoğu ihalede partneri olan Nihat Özdemir’in Limak Holding’ini Kamu İhale Kurumu’na şikâyet etti. AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Ethem Sancak’ın BMC Otomotiv Şirketi de ihalesini alamadığı AKP’li Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni şikâyet için Kamu İhale Kurumu’na başvurdu. Gazeteci Fatih Akalan Bold Medya Youtube kanalında açıktan açığa yapılmaya başlanan bu kavgayı anlattı.

Videohaber

AKP-TÜSİAD kavgası tekrar başladı

İktidar partisi AKP’nin zayıflaması sonrası cesaretlenen TÜSİAD’ın üst düzey yöneticilerinin, son toplantıda laiklik ve demokrasi vurgusu yapması AKP’li siyasileri kızdırdı.

BOLD – AKP’nin kuruluşundan kısa süre sonra başlayan AKP ve TÜSİAD kavgaları son yıllarda yerini göreceli barışa bıraktı. İktidar partisinin zayıflaması ise TÜSİAD’ı da cesaretlendirdi. Son TÜSİAD toplantısında üst düzey isimlerin laiklik ve demokrasi vurgusu yapması AKP’yi kızdırdı. Bold Plus kanalı yıllar sonra yeniden alevlenen TÜSİAD-AKP kavgasına mercek tuttu.

Her şeyimiz TÜGVA’nın elinde! 80 milyonun fişlendiği yazılım

Okumaya devam et

Videohaber

Her şeyimiz TÜGVA’nın elinde! 80 milyonun fişlendiği yazılım

TÜGVA’nın tüm Türkiye’yi fişlediği özel yazılımını, ifşa eden vakıf çalışanı ile deneyimleyen Cevheri Güven arattığı ünlü isimlerle ilgili çıkan ilginç sonuçları paylaştı.

BOLD – Gazeteci Cevheri Güven, Türkiye Gençlik Vakfı’nın (TÜGVA) kullandığı 80 milyonun fişlendiği yazılımı deneyimledi. Yazılım sayesinde Bilal Erdoğan’ın vakfı vatandaşları TC kimlik numaraları, ev adresleri dahil tüm verilerine ulaşabiliyor.

Güven, bilgileri sızdıran TÜGVA’lı ile yazılımı kullandığı anların görüntüleri ve sonuçlarını son videosunda paylaştı.

Güven, videoda ayrıca Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener, Ali Koç, Murat Ülker, Ali Babacan, Ahmet Davutoğlu ve kendisi dahil arama yaptığı kişilerle ilgili ortaya çıkan sonuçları da paylaştı.

TÜGVA rezaletinde bugün: TÜGVA’ya ‘kıl’ olan vali yardımcısına ne oldu?

 

Okumaya devam et

Videohaber

AKP’de derin ayrılıklar! Sırada kim var?

Tayyip Erdoğan, ilçe başkanlığından Cumhurbaşkanlığına giden uzun siyasi hayatında bir çok yakın arkadaşının üstünü çizdi. Bold Medya, son videosunda Erdoğan’ın aforoz ettiklerini takipçileri için derledi.

BOLD – Tayyip Erdoğan, yola birlikte çıktığı en yakınındaki dava arkadaşlarının üstünü tek tek çizdi. Kimi Erdoğan’ın akçeli işlerini eleştirdiği için, kimi de gidişatı eleştirdiği için Erdoğan’ın hışmına uğradı. Sedat Peker gibi kimileriyse neden üstünü çizildiğine bile anlam veremeden aforoz edildi.

Bold Medya, son videosunda Erdoğan’ın makinist olduğu trenden inen yolcuları ele aldı.

Seçim nefes kesecek! İttifaklar arası fark yüzde 1’e indi

Okumaya devam et

Popular

Shares