Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Polisin 5 bin 850 lira ceza kestiği kağıt toplayıcısına CHP’den destek

Sokağa çıkma yasağında motosikletiyle kağıt topladığı için 5 bin 850 lira ceza kesildiği için ağlayan vatandaşa yapılanlar tepki çekti. CHP Nilüfer İlçe Başkanı Fırat Yılmaz, kağıt toplayarak geçinen Ramazan D.’nin cezasını ödeyeceklerini, bebeğinin de ihtiyaçlarını karşılayacaklarını açıkladı.

BOLD – Düzce’de denetim yapan polisin, sokağa çıkma yasağında çocuğuna bakmak için çalışırken yakaladığı ve 5 bin 850 lira ceza kestiği kağıt toplayıcısı Ramazan D.’ye CHP’den destek geldi.

CHP Nilüfer ilçe Başkanı Fırat Yılmaz, kağıt toplayıcısı Ramazan D.’ye kesilen para cezasını ödeyeceklerini belirtti.

KİMSEDEN AMAN DİLEME, YALNIZ DEĞİLSİN

Düzce’de yaşayan ve karton toplayarak 6 aylık oğluna bakmaya çalışan Ramazan D.’ye, sokağa çıkma yasağında çalışmak zorunda olduğu için 5 bin 850 TL ceza kesilmesine tepki gösteren Yılmaz, “Gözyaşları içinde ceza kesilmemesi için kendini parçalayan Ramazan ile yarın irtibata geçiyoruz. CHP Nilüfer olarak Ramazan’a kesilen cezayı biz ödeyeceğiz. 6 aylık evladının mama, bez, pişik kremi ve ıslak mendil ihtiyaçları yıl sonuna kadar CHP Nilüfer Bebek Market kampanyamız dahilinde her 15 günde bir adresine kargo ile göndereceğiz” dedi.

HALKI YOKSULLUĞA MAHKUM ETTİNİZ

Yaşananlara tepki gösteren Yılmaz, “Halkı işsiz bıraktınız, yoksulluğa mahkum ettiniz, açlık sınırının altında milyonlar yarattınız. 6 aylık bebeğine bakmak için karton toplayan adama sokağa çıkma yasağına uymadığı ve ehliyetsiz motor kullandığı için 5 bin 850 TL ceza kestiniz. Bu adamın acı dolu haykırışları, gece başınızı koyduğunuz kuş tüyü yastıklardan eksik olmasın” ifadelerini kullandı.

CEZA KESİLMEMESİ İÇİN YALVARMIŞTI

Düzce’de cumartesi günü kısıtlama nedeniyle denetim yapan polis, kağıt toplayıcısı Ramazan D.’ye 5 bin 850 lira ceza kesti. Hem sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal etmek hem de ehliyetsiz motosiklet kullanmaktan ceza kesilen Ramazan D. “Evim kira, 6 aylık oğlum var, yapmayın! Yok ağabey yok! Ne yapalım? Ne olur Allah aşkına, Peygamber aşkına, elinizi ayağınızı öpeyim yapmayın kurban olduğum. Mübarek gün neden böyle yapıyorsunuz?” diye yalvarmıştı.

Cezaevinde koronavirüse yakalanan eski Samsun Garnizon Komutanı Tuğgeneral Eken vefat etti

 

Videohaber

Erdoğan’ın Sedat Peker sessizliğinin sırrı

Sedat Peker’in videoları sonrası gündemden düşmeyen Bodrum’daki Yalıkavak Marina’nın şaibeli el değişimi Türkiye’den Azerbaycan’a uzanan kirli ilişkiler ağını ortaya çıkardı. Gazeteci Fatih Akalan, Peker’in ortaya attığı iddiaların izini sürdü.

BOLD – Bold Medya’da gazeteci Fatih Akalan, Sedat Peker, Süleyman Soylu, Mehmet Ağar ver Recep Tayyip Erdoğan ile Azeri Aliyev ailesi arasındaki ilişkiler ağını Yalıkavak Marina üzerinden anlattı. Akalan, marinanın eski sahibi Mübariz Mansimov’un mallarına nasıl çöküldüğünü tek tek belgeleriyle açıkladı.

Sedat Peker videoları Erdoğan sonrasına hazırlık

 

Okumaya devam et

Videohaber

Sedat Peker videoları Erdoğan sonrasına hazırlık

AKP ile kol kola yürüyen derin yapıların Erdoğan döneminin sonunu gördüğünü söyleyen gazeteci Adem Yavuz Arslan, son günlerde Sedat Peker de dahil tüm tartışmaların göbeğinde ‘Erdoğan’dan sonraki yapıda kim söz sahibi ‘olacak kavgasının yattığını anlattı.

BOLD – Suç örgütü lideri Sedat Peker’in videoları Türkiye gündemini alt üst etmeye devam ediyor. 5’inci videosunu yayınlayan Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve eski bakan Mehmet Ağar’ı hedef almaya devam ediyor.

VİDEOLARIN YSK VE YAŞ İLE İLGİSİ NE

Bu esnada Peker, Abdulkadir Selvi başta olmak üzere çok sayıda medya mensubuna dair de ilginç detaylar veriyor. Peki ama bu neyin kavgası ? Bu videolarla YAŞ ve HSK seçimlerinin ilgisi ne ? Eski Ergenekon sanıklarından Emin Gürses’in “İki bakan ve bir başkan Erdoğan’ı devirmek istiyor” açıklaması ne anlama geliyor. Gazeteci Adem Yavuz Arslan, bu sorulara Youtube kanalından cevap verdi.

TSK işte böyle felç edildi!

Okumaya devam et

Videohaber

TSK işte böyle felç edildi!

KHK’lar ile 15 Temmuz’dan sonra Hava Kuvvetleri personelinin yüzde 90’ı ihraç edildi. KHK’lı savaş pilotu Kurmay Binbaşı Ahmet Arıcı, TSK’nın nasıl iş göremez hale getirildiğini anlattı.

BOLD – İhraç Binbaşı Ahmet Arıcı, bir savaş pilotu için 15 yıl gerektiğinin altını çizdi. Türkiye’deki mevcut durumun düzelmesi için 50 yıla ihtiyaç olduğunu vurguladı. İhraç edildiğinde NATO karargahında görevde olan Ahmet Arıcı, “Siz hiç inşaat işçisi savaş pilotu gördünüz mü” paylaşımıyla gündeme geldi. Arıcı yaşadığı süreci ve TSK’nın içine düşürüldüğü durumu TR724’ten Mahmut Filizer’e anlattı.

Okumaya devam et

Popular

0Shares
0