Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Sedat Peker: “İnsanların kafasındaki Fetö sorgulamalarını yüzde 50 yüzde 50’ye getirdiler”

Suç örgütü lideri Sedat Peker, Youtube kanalında yayınladığı 6. videoda yeni iddiaları dile getirdi. Hizmet Hareketi’ne yakın iş adamlarına yönelik kurulan ‘Fetö Borsası’ ile milyonlarca dolarlık vurgun yapıldığını anlattı.

BOLD – Sedak Peker, yayınladığı 6. videoda Süleyman Soylu ekibinin geçen yıl yaptığı uyuşturucu operasyonun düzmece olduğunu ve İçişleri Bakanı’nın oğlunun bizzat işadamlarından haraç alınmasında görev aldığını savundu. Peker şunları söyledi: “Youtube izlemeye başladım, adamlar öyle etkili ki ben bile izlemeye başladım, ne diyorlar diye. Sizin basın değil adamlar oradan belirliyor gündemi. İnsanların kafasındaki Fetö sorgulamalarını yüzde 50 yüzde 50’ye getirdiler.”

İşte Peker’in açıklamaları…

Videohaber

AKP’liler nereye kaçıyor?

Erdoğan’ın sağlık sorunlarının artmasıyla AKP içinde panik yaşandığını söyleyen gazeteci Adem Yavuz Arslan, “Son dönemde başka ülkelerden oturum alan, yatırım yapan AKP’li sayısında patlama yaşanıyor” dedi.

BOLD – Türkiye tarihinin gördüğü en büyük yangın felaketlerinden birini yaşıyor. Kelimenin tam anlamıyla ülke yangın yeri. Erdoğan rejimi yangınları söndürme konusunda aciz kaldı.

AKP Hükumetinin yangın söndürme konusunda yaşanan rezaleti örtmek için trol ağlarıyla gündemi maniple etmeye çalıştığını söyleyen Gazeteci Adem Yavuz Arslan, “Ancak AKPlilerin gündeminde bambaşka bir konu daha var. Erdoğan’ın sağlık sorunlarının artmasıyla bu panik daha da arttı. Erdoğan gittikten sonra başımız derde girer diye korkan AKPliler yoğun bir şekilde paralarının yurt dışına taşıyorlar. Son dönemde başka ülkelerden oturum alan, yatırım yapan AKP’li sayısında patlama yaşanıyor. Peki nereye gidiyorlar ? Portekiz, Yunanistan ve İspanya neden gözde ? Karadağ’dan pasaport alanlar kimler?” diye sordu.

Evi yurdu yanana, selde boğulana, hastalıktan kırılana çaylar şirketten

 

Okumaya devam et

Videohaber

Ölüyoruz yardım edin!

Uzun süredir devam eden yangınlara müdahale, yetersiz kalınca vatandaş çileden çıktı. Halkın yardım çığlığı, hükümetin umursamazlığı BOLD’un paylaştığı son videoda

BOLD – Türkiye’nin birçok köşesini yangın yerine çeviren orman yangınları yüzünden hükumet ağır eleştiri altında. Müdahalelerdeki yetersizlik vatandaşı çileden çıkarmış durumda. BOLD Medya son videosunda orman yangınlarını ele aldı.

Erdoğan’ın fırlattığı çayın dönüşü sert oldu

 

Okumaya devam et

Videohaber

Rant sevdası Türkiye’yi yaktı

Türkiye’nin dört bir tarafını saran orman yangınları bir türlü yeterli müdahale yapılmaması halkın tepkisini çekiyor. Özellikle yangın uçakları tartışmanın odağında. Acının görüntüleri ve AKP’nin ülkeyi nasıl ateş attığının detayları bu videoda… BOLD

Okumaya devam et

Popular

Shares