Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

15 Temmuz kartlarını açan Sedat Peker ve Nihal Olçok kıyameti başlattı

15 Temmuz sırları taşıyanların karanlık gecenin 5. yılında kartlarını açık oynadığını söyleyen Cevheri Güven son videosunda, yüksek yerdeki hesaplaşmalarda bu sırların en önemli kozlar olduğunu anlattı.

BOLD – Sedat Peker ve Nihal Olçok, 15 Temmuz’la ilgili kartlarını açtı. İkilinin ortaya sürdükleri koz, Binali Yıldırım’ın 15 Temmuz gecesi sinirden ateş küpüne döndüğü ve her fırsatta çeşitli mesajlarla o gece kendisine iktidar içinden kurulan kumpasla ilgili sızdırdığı bilgileri doğruladı. Beşinci yılında ilk kez 15 Temmuz’un kapağı aralandı.

Gazeteci Cevheri Güven son videosunda, iktidar içindeki hesaplaşmalarda açığa çıkan bu sırların en önemli kozlar olduğunu anlattı.

AKP sonrası için bir uyarı da dünyaya: Yok öyle!

 

Videohaber

Halka sefalet AKP’liye lüks hayat

Vatandaş sefaletle boğuşurken, Erdoğan ailesi başta olmak üzere AKP’liler rüşvet paralarıyla Lale Devri yaşıyor. Bold Medya AKP’lilerin lüks hayatlarının kaynağını masaya yatırdı.

BOLD – Türk halkı, pandemiyle birlikte yıkıcı etkisi katlanan ekonomik kriz yüzünden geçim sıkıntısı çekerken, AKP’li siyasiler, bürokratlar, iş insanları ve gazeteciler Lale Devrini yaşıyor.

Ülkede açlık intiharlarının yaşandığını belirten muhalefet, iktidar mensuplarını 12 bin liralık ayakkabı, 50 bin dolarlık çantalar kullanmakla eleştiriyor.

Şatafatın değirmen suyu ile ilgili çeşitli iddialar da gündemde. Bold Medya kanalı son videosunda AKP’lilerin lük hayatını masaya yatırdı.

AKP dış cephe yenilemeyi 500 yıllık dış politika başarısı yaptı

Okumaya devam et

Videohaber

Türkiye’de işkencenin raporu açıklanıyor: Hukukçular ve hak savunucuları İsviçre’de toplandı

Türkiye’de İşkence raporunun açıklanacağı Türkiye Tribünali, İsviçre’de başladı. Dünyanın önemli insan hakkı savunucuları ve hakimler bir araya geldi.

BOLD – Belçika merkezli insan hakları kuruluşu Turkey Tribunal, Türkiye’deki işkence ve insan hakkı ihlallerine ilişkin İsviçre’de toplandı. Dünyanın önemli insan hakkı savunucuları ve hakimler bir araya geldi. “Türkiye’de İşkence” raporunun sunumunun yapılacağı toplantının açılış konuşmalarını Cenevre Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Flückiger Yves Mahkeme Başkanı Prof. Dr. Françoise Barones Tulkens yaptı. Eric Sottas, “Türkiye’de İşkence” raporunun açıklayacak ve işkence duruşması yapılacak.

Okumaya devam et

Videohaber

Tenkil Müzesi Buluşması canlı yayını başladı

Tenkil Süreci, Türkiye’nin üzerine adeta bir karabulut gibi çöktü. Hukuksuzluklara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Tenkil Müzesi Derneği zulmü duyurmak için çıktığı yolda Metin Yıkar moderatörlüğünde Tenkil Müzesi Tanıtım ve Destek Buluşması yapıyor. Buluşma Youtube üzerinden canlı yayınlanıyor.  

BOLD – Gonca Kara. 27 Eylül 2019’da iki çocuğunu Ege’de kaybetti. Tülay Açıkkkolu. Eşi Gökhan Açıkkolu 5 Ağustos 2016’da göz altında iken işkenceyle öldürüldü. Murat Akçabay. 18 Temmuz 2018’de eşi ve üç çocuğunu Meriç’te kaybetti.Onlar acılarını yüreklerine gömdüler. Kendi mağduriyetlerini anlatmak değil, aktivist kimlikleriyle Tenkil’i tarihe not düşmek, farklı dillerle tüm dünyaya ve gelecek nesillere duyurmak üzere yola çıktılar. Aliya’nın ‘Ne yaparsanız yapın ama soykırımı unutmayın. Çünkü unutulan soykırım tekrarlanır’ sözünden ilhamla bu utancı unutturmamak üzere Tenkil Müzesi’nin kuruluşuna öncülük ettiler.

 

Tenkil Müzesi’nin ve yeni projelerinin tanıtılacağı Tenkil Müzesi Tanıtım ve Destek Buluşması MC TV ve Hizmetten YouTube kanalında başladı. Moderatör Metin Yıkar’ın konuşmasıyla başlayan canlı yayına konuşmacı olarak Emine Eroğlu, Tuba / Cevheri Güven, Tarık Toros, Mehmet Ali Uludağ, Zeynep Nihal, Sevinç Özarslan, Herkül Millas, Hasan Cücük, Kerim Balcı, Abdullah Aymaz, Erkam Tufan, Yüksel Kaya, Enes Kanter ve Zeynep Gülsu katılıyor.

 

 

 

Erdoğan, kan kaybediyor: En beğenilen liderler arasında 3’ncü sıraya geriledi

Okumaya devam et

Popular

Shares