Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Koza Altın’ın maden sahası neden Gübretaş’a verildi?

Gazeteci Adem Yavuz Arslan, Koza İpek Grubu’nun 2015 yılında Söğüt’te tespit ettiği 3.5 milyon onsluk altın madeni sahasının 15 Temmuz’dan sonra TMSF tarafından neden Tarım Kredi iştiraki Gübretaş Maden AŞ’ye verildiği anlattı. Gübretaş’ın gizli ortaklarıyla İran’da 700 milyon dolarlık yatırım da yaptığına dikkat çeken Arslan, videosunda Selam Tehvid’ten MİT’e uzanan garip ilişkiler ağına da dikkat çekti. 

BOLD – Gazeteci Adem Yavuz Arslan, Cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluklarından birisini Youtube kanalında ele aldı. Olayın “Erdoğan rejiminin sembol dosyalarından birisi” olarak niteleyen Arslan, Selam Tehvid’ten MİT’e uzanan garip ilişkileri de videosunda anlattı.

ERDOĞAN REJİMİNİN SEMBOL DOSYALARINDAN BİRİSİ

“Gübreden altın çıkardılar, yok böyle bir vurgun hikayesi” başlığıyla anlatan Arslan, “Yok böyle bir yolsuzluk hikayesi. Gübretaş’ın gizli ortaklarıyla İran’da yaptığı 700 milyon dolarlık ‘yatırım’ Selam Tehvid’ten MİT’e uzanan garip ilişkiler, gasp edilen Koza Holding’in arazisinden çıkan altın rezervinden yapılan milyarlık vurgun. Erdoğan rejiminin sembol dosyalarından birisi…” dedi.

3.5 MİLYON ONSLUK REZERV

İş insanı Akın İpek’in Koza İpek Grubu’nun 2015 yılında tespit ettiğini belirttiği 3.5 milyon onsluk altın (6 milyar dolar) maden sahasının 15 Temmuz’dan sonra TMSF tarafından Tarım Kredi iştiraki Gübretaş Maden AŞ’ye verildiği ortaya çıkmıştı.

 

 

Tüm darbeleri yaşayan ustadan 15 Temmuz yorumu: Organize tezgahlanmış bir şey görüyorum

Videohaber

Erdoğan kanlı planların yapıldığı ‘Mahrem Odalar’ın neresinde

Gazeteci Adem Yavuz Arslan, SADAT’ın başını çektiği kirli ittifakların mahrem odalarda kanlı eylem planları yaptığını anlatan Peker’e, Erdoğan’ın bu kanlı planların neresinde olduğunu sordu.

BOLD – Gazeteci Adem Yavuz Arslan, son günlerde SADAT’çıların ‘Mahrem odalar’daki kirli planlarını anlatan Sedat Peker’in sözlerine mercek tuttu.

Kanlı planların yapıldığı bu odalarda kimlerin olduğunu açıklamayan Peker, sadece SADAT’ın kurucularından Adnan Tanrıverdi’nin adını vermişti.

Konuyu gündeme taşıyan Peker’in, bu odalarda ittifakta olan yapı ve kişileri açıklama yükümlüğü olduğunu söyleyen Adem Yavuz Arslan, Peker’e yanıtlaması için bir dizi soru yöneltti.

Bu mahrem odaların temel amacının Erdoğan rejimini korumak olduğunu hatırlatan Adem Yavuz Arslan, Tayyip Erdoğan’ın bu mahrem odaların neresinde olduğunu sordu.

Çöpçüler Kralı Erdoğan: Çöpteki ranta kadar düştü!

 

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun ‘tehdit’ kavgası

Bürokratlara devletin memuru olduğunu hatırlatan Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP liderinin devlet adamlarını tehdit ettiğini söyleyen Erdoğan arasında yeni bir kavga başladı.

BOLD – Ana Muhalefet Partisi CHP’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yayınladığı video ile bürokratları uyardı. Bürokratlara AKP’nin değil, devletin memurları olduklarını hatırlatan Kılıçdaroğlu, 18 Ekim’den itibaren “Emir aldım yaptım” açıklamasının geçerli olmayacağını ve memurların eylemlerinden sorumlu tutulacağını kaydetti.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu uyarını tehdit olarak gören Erdoğan ile Kılıçdaroğlu arasında bürokrat tartışması başladı. Bold Plus, son videosunda liderlerin bürokrat tartışmasını takipçileri için derledi.

Kılıçdaroğlu’ndan bürokratlara “mafyatik düzene hizmet etmeyin, hesap verirsiniz” uyarısı

 

Okumaya devam et

Videohaber

Çöpçüler Kralı Erdoğan: Çöpteki ranta kadar düştü!

Katı atık toplayanlara yönelik operasyonların arkasındaki rant planını ele alan gazeteci Cevheri Güven, büyük projeleri unutan Erdoğan’ın çöpteki ranta kadar düştüğünü anlattı.

BOLD – Katı atık toplayanlara yönelik polis operasyonları arttı. Depolara ve sokaklarda katı atık toplayanların barınaklarına yapılan polis operasyonları basına yansıyor.

Operasyonların neden arttığı kamuoyu tarafından merak konusuydu. Son videosunda bu konuyu masaya yatıran gazeteci Cevheri Güven, katı atık toplayanlara yönelik operasyonların perde arkasını anlattı.

Emine Erdoğan’ın “sıfır atık projesi”nin arkasından rant tezgahı çıktığını söyleyen Güven, “Çevre Bakanlığına paralel olarak kurulan Türkiye Çevre Ajansı adlı kuruluştan, bir özel sektör firması yıllık 20 milyar TL rant elde edecek” dedi.

Yeni videoda Güven, atık işinde Erdoğan’a işbirliği yapan Atatürkçü iş insanı ve servetini Türklerin çöplüğünden kazandığını söyleyen İsviçreli iş insanını da anlattı.

“Oğlum annesinin yanından ayrılınca bir hafta konuşmadı”

 

Okumaya devam et

Popular

Shares