Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Siyasi suikast ifşa olunca ibre gazeteciye mi döndü?

Daha önce “bahçesine helikopter inebilecek” bir siyasiye suikast olacağı iddiasında bulunan gazeteci Ahmet Nesin, şimdi ise SADAT kaynaklı hem Avrupa hem de Türkiye’de bir gazeteci suikastı duyumu aldığını söyledi. 

BOLD – Gazeteci Ahmet Nesin hem Avrupa hem de Türkiye’de SADAT kaynaklı bir gazeteci suikastı duyumu aldığını söyledi. Nesin, daha önce de bir siyasiye suikast olacağı uyarısında bulunmuştu, muhalefet partileri bu iddialarla ilgili hükumetten bilgi istemişti.

SADAT KAYNAKLI SUİKAST İDDİASI

Dünyanın en önemli uluslararası kitap fuarı olan Frankfurt Kitap Fuarı’ndaki sürgün gazeteciler tarafından yapılan ve Bold tarafından yayınlanan röportajda konuşan Ahmet Nesin hem Avrupa hem de Türkiye’de SADAT kaynaklı bir gazeteci suikastı duyumu aldığını söyledi.

BAHÇESİ OLANLAR KENDİ TEDBİRLERİNİ ALSIN

Geçtiğimiz günlerde de benzer bir uyarıda bulunan Nesin, bahçesine helikopter inebilecek durumda olanların kendi tedbirlerini almalarını isteyerek, “Bu bir duyum olarak da geldi. Bir suikast kimi zaten her zaman derin devlet içinde var. Tekrar Binali Yıldırım mı olur? Binali Yıldırım’ın öldürülmesi, eski bir başbakan ve Meclis Başkanı… Yeteri kadar ortalığı kaldırır diye düşünüyorum. O yüzden ben uyarıyorum, Erdoğan tarafından bahçesine helikopterle girilebilecek Abdullah Gül dışındaki insanlar kendi özel tedbirlerini alsınlar. Çok açık söylüyorum, Türkiye bir suikasta gebe” demişti.

KILIÇDAROĞLU: SİYASİ CİNAYET KAYGIM VAR

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Cumhuriyet’e yaptığı açıklamada “Erdoğan gerilimi doruk noktasına çıkarıp seçime gitmek ister. Bu gerilimden olabildiğince uzak durmamız lazım. Eğer iş belli grupların ellerine silah alıp belli kişileri öldürme yoluna gitmezlerse bir gerilim olmaz. Umarım öyle bir tablo da Türkiye’de yaşanmaz. Siyasi cinayetler… Böyle kaygılarım var” demişti. Sözcü’den Ruhat Mengi’nin sorularını yanıtlayan İyi Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın da “Siyasi suikastlar yapılacağı konusunda bizim de aldığımız duyumlar var” demişti.

 

 

Tutsak akademisyenin doktor kızı, 36 saatlik nöbet dönüşü kazada yaşamını yitirdi

Videohaber

Bahçeli-Erdoğan hikayesinde son perde

Gelecek seçimlere giden süreç, Erdoğan ve Bahçeli ortaklığının akıbetini belirleyecek en önemli unsur. Bilindiği gibi Erdoğan normal şartlarda bir daha aday olamıyor. Bahçeli, şartları oluşturmak zorunda olan Erdoğan’a bu kez de omuz verecek mi? Bold Medya, Erdoğan’ın olası senaryolarını izleyicileri için derledi.

BOLD – Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı koltuğunu bırakacağı tarih için geri sayım başladı. Görev süresi 9 Temmuz 2023 yılında bitiyor. Gelecek seçimlerde bir yolunu bulamazsa yeniden aday olamayacak Erdoğan.

Erdoğan’ın bu zor dönemecinde Devlet Bahçeli kilit isim konumunda. AKP’ye hep kazandıran fakat son günlerde Erdoğan’ın sırtında kambur haline gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yine destek olacak mı? Erdoğan yeniden adaylık için erken seçim olasılığını masaya yatırır mı? Bold Medya, Erdoğan’ın olası senaryolarını izleyicileri için derledi.

Vatandaşın market-pazar maceraları: İlk 3 saniyede 50 TL bitiyor…

Okumaya devam et

Videohaber

Saray’ın sadık 10’lusu

Bold Medya, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın sözünden hiç çıkmayan, en yakınındaki 10 sadık ismi izleyicileri için derledi. Bu isimler arasında Binali Yıldırım’dan Yiğit Bulut’a kamuoyunun yakından tanıdığı isimler de bulunuyor.

BOLD – Siyasetçisinden mafyasına herkesin dilinde “Erdoğan iyi, çevresi kötü”… AKP tabanı da her başarısızlıkta aynı sözlerle Erdoğan’a sahip çıkıyor.

Bu sözlerin ne kadar doğru olduğunu Bold Medya takipçileri için araştırdı. İşte Erdoğan’ın sözünden çıkmayan en yakınındaki 10 isim.

19 yıldır gitmemek için her şeyi yaptılar! Bombalı araç başlangıç mı?

Okumaya devam et

Videohaber

Siirt’teki bomba seçim habercisi mi?

1 Kasım seçimleri öncesi Ceylanpınar saldırısıyla başlayan kanlı olaylar ve sonrasında gelen AKP’nin seçim zaferini hatırlatan gazeteci Adem Yavuz Arslan Siirt’teki bomba konusunda muhalefeti uyardı.

BOLD – Siyaset sahnesi ısındıkça Tayyip Erdoğan ve MİT’in kirli planları devreye giriyor. İddiaya göre Erdoğan’ın Siir’tte yapacağı miting öncesi Nusaybin’den görevlendirilen bir aracın altında bomba bulundu.

Güvenlik uzmanlarına göre, absürt olan saldırı planı gerçek bir saldırı olmayacak kadar amatörce. Gazeteci Adem Yavuz Arslan, “Bomba neyin işareti?, Erdoğan neyin peşinde? Muhalefet ne yapmalı? sorularına cevap veriyor.

Erdoğan’ın ‘şahsımın devleti’ anlayışı: Benim başbakan olduğum yerde senin sesin çıkabilir mi?

Okumaya devam et

Popular

Shares